| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Staw
Najbliższe atrakcje turystyczne
Rzeźba "Druid"
52
m
Cieszyn
Średniowieczna piwnica
1215
m
Cieszyn
Studnia Trzech Braci
1237
m
Cieszyn
Poezjomat
1238
m
Cieszyn
Cieszyn - Český Těšín (Czeski Cie...
1277
m
Cieszyn

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Staw

Atrakcja turystyczna
1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
czesil
 
+1 głosów:1
Rybki były też i przedtem. Wygląda ładnie.
2012-09-09 20:19:54 (13 lat temu)
Rafał T
 
+9 głosów:9
Jožin z bažin : )
2017-03-06 11:34:00 (9 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do Rafał T : Na to nie wpadlem, i to jest kutowy utwór mojego dzieciństwa :-)
2017-03-06 16:55:12 (9 lat temu)
Marek W
 
+1 głosów:1
do Rafał T : Dobre skojarzenie :)
2017-03-06 18:24:40 (9 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Rafał T : Wlaśnie teraz sie dociatalem, źe w piatek umarl autor textu tej piosenky Zdeněk Kňučík Navrátil... :-(
2017-03-07 16:17:08 (9 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Marek W : Dla mnie, i chyba dla wiekśiaczi Czechów jest wodnik raczej zwiazany albo s rysunkami i bajkami Jozefa Lady

Albo s baśnia Wodnik K.J.Erbena, fantastićznie nakrecana przes F.A.Brabce

Nie stety, nie ma dobrego nagrania tej baśni na internetu.... Ale caly film jest fantasticzny.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: corect :-)
2017-03-06 18:57:11 (9 lat temu)
do vetinari: A w roku 2011wykonawca tej piosenki - Ivo Pešák.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: poprawka
2017-03-08 11:49:06 (9 lat temu)
do YouPiter: Nie tyle wykonawca co stojący obok niego Ivo Pešák.
2017-03-08 11:53:34 (9 lat temu)
do Desperado: Gwoli ścisłości - wykonawca Ivan Mládek żyje, a znany z tańca Ivo Pešák już nie.
2017-03-08 12:04:12 (9 lat temu)
Nemezis
 
+1 głosów:1
Tutaj też przesiadywaliśmy w ciszy i spokoju :)
2023-01-06 23:12:43 (3 lata temu)
stoik
 
Ciekawe, czy oni wyławiają te ryby na zimę.
2023-01-08 10:49:14 (3 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Nemezis: No racjia, park jest wielki i ma swój klimat. I dzięky wybudowaniu pobliskiej kladky jest dobrze dostępny z polskiej strony. Rodzinny z dzieciakami, rowerzysci albo tylko niedzielny spacerek zakończony przy malym pilsneru. Albo wielkym ☺
2023-01-07 08:39:49 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 3 lata temu)
Staw - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet