| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ostrawska 4
Obiekty w okolicy
Wiaduktowa 17
21
m
Cieszyn
Ostrawska 3
35
m
Cieszyn
Wiaduktowa 15
37
m
Cieszyn
Budynek pomocniczy nr 6
39
m
Cieszyn
Ostrawska 5
53
m
Cieszyn

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Tereso - wózek! Czy służył pracy, np. rozwożeniu mleka, czy to zabawka dla dziewcząt?
2012-01-02 20:26:42 (14 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Teresa jest zapewne klientem i przyjechała po coś. Dziwi jednak to, iż jest boso.
2012-01-02 20:34:21 (14 lat temu)
† Festung
 
+1 głosów:1
Czy ktoś pamięta "ceres"?
2012-01-02 20:35:15 (14 lat temu)
TW40
 
do Danuta B.: Na zabawkę to zbyt mało "reprezentacyjny". Może dziewczynka poszła po ziemniaki i kapustę do warzywniaka...
2012-01-02 20:35:44 (14 lat temu)
czesil
 
do † Festung: Ceres chyba nadal jest produkowany, nie?
2012-01-02 20:38:16 (14 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do † Festung: Pamiętam był to tłuszcz roślinny z zielonym napisem Ceres.
2012-01-02 20:54:42 (14 lat temu)
† Festung
 
+1 głosów:1
do Eugeniusz S.: Bingo!
2012-01-02 20:55:23 (14 lat temu)
Pozwolę sobie na małą uwagę... Jeśli Centralne Stowarzyszenie Spożywcze to sklep chyba Centralnego Stowarzyszenia Spożywczego, nie Spożywców (Spoyżwców :) )
2012-01-02 21:08:12 (14 lat temu)
czesil
 
do Arkadiusz K. (Arro): Hehe no jasne :)
2012-01-02 21:12:27 (14 lat temu)
czesil
 
do Arkadiusz K. (Arro): Ale mnie się wydaje, że jednak ,,spożywców,,.
2012-01-02 21:17:54 (14 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do † Festung: Adaś, masz tego linka o zasadach pisowni
2012-01-02 21:25:54 (14 lat temu)
† Festung
 
+1 głosów:1
do pawulon: Dziękuję, choć wiem, że kiedyś umieściłeś to na którymś z forów naszej witryny. Szukałem długo:)
2012-01-02 21:33:51 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do † Festung: To na forum było skopiowane żywcem z tej linkowanej stronki :)
2012-01-02 21:35:23 (14 lat temu)
† Festung
 
+2 głosów:2
do pawulon: Znowu napoprawiałem kilkanaście opisów fotek z zakonnikami, stąd moje poszukiwania Twego artykuliku. Jako argumentu, bo z Pawulonem nikt nie śmie dyskutować:)
2012-01-02 21:47:46 (14 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do † Festung: Są tacy, oj są ;))
2012-01-02 21:53:02 (14 lat temu)
† Festung
 
+3 głosów:3
do pawulon: Od pytona jest tych wielkoliterowców. Któryś z ostatnio nowych fotopolan chyba przeszedł na język niemiecki, bo wszystkie, dosłownie wszystkie rzeczowniki pisał wielką literą. Szkoda, że nie zapamiętałem, kto to był. Namęczyłem się okrutnie, chętnie wsadziłbym palec w oko:)
2012-01-02 22:00:59 (14 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do † Festung: ;)))
2012-01-02 22:01:59 (14 lat temu)
wito,
 
+1 głosów:1
do † Festung: A czy ktoś pamięta łój ? Widziałem udaremnioną kradzież płata-plastra łoju w sklepie. A prześwietlarki do jaj i młynki do mielenia kawy w sklepach ? :)
2012-01-02 22:04:56 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do wito,: Pewnie że tak ;)
2012-01-02 22:07:01 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do wito,: O łoju nic nie wiem, ale podświetlarki do jaj pamiętam i młynki do kawy. A nawet śmietanę w aluminiowych konwiach nalewaną miarką do przyniesionej przez klienta butelki. I blok marmolady na ladzie. I niewidoczne, nieuświadomione bakterie i zarazki jak konie:).
2012-01-02 22:10:09 (14 lat temu)
do wito,: Kurdę, ja łoju w plastrach nie pamiętam. W rzeźniku owszem, był używany do przyrządzania kołdunów.
2012-01-02 22:11:57 (14 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
O jakie Łazy chodzi? Chyba nie te koło Zawiercia bo to nie Śląsk...
2012-01-02 22:14:32 (14 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do † Festung: Łój był w blokach 20 kg sprzedawany na wagę.
2012-01-02 22:31:50 (14 lat temu)
czesil
 
do Jarosław Dubowski: Oczywiście chodzi o Łazy na Śląsku Cieszyńskim, które obecnie znajdują się w granicach Republiki Czeskiej.
2012-01-04 20:42:00 (14 lat temu)
† Yanek
 
+2 głosów:2
do † Festung: Ceres pamiętam, bodaj najtańszy tłuszcz w formie utwardzonej. Kolejna w cenie była chyba OMA a potem dopiero "margaryna mleczna". Nawet w TEY'u był skecz Laskowika - Mamuśka, mamuśka, margarynę kupiłem ... Co?!! jaki rozrzutny???, CERESU nie było!!!.
2012-01-04 20:49:17 (14 lat temu)
† Festung
 
+1 głosów:1
do † Yanek: :))
2012-01-04 20:51:07 (14 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Milane, popraw autora :-)
2017-11-03 21:01:31 (8 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
do vetinari: Zrobione.
2017-11-03 21:38:24 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 8 lat temu)
Ostrawska 4 - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet