| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
OBIEKTY - ul. Słowicza
10
38
44
Obiekty w okolicy
Przedszkole nr 7
154
m
Cieszyn
Stara remiza
160
m
Cieszyn
Ochotnicza Straż Pożarna Mnisztwo
176
m
Cieszyn
Krzyż
177
m
Cieszyn
Hallera 126
196
m
Cieszyn

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Słowicza 10

Zbudowano: 1939
Dom Macierzy Szkolnej zbudowany w 1939 roku. Na ścianie znajduje się tablica upamiętniająca Teofila Tomiczka, działacza Macierzy Ziemi Cieszyńskiej i uczestnika Ruchu Oporu, zamordowanego przez hitlerowców w 1942 roku.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
mar
 
Zdęcie nr 10000!!!
2009-10-08 23:09:00 (16 lat temu)
do mar: W tej samej chwili na nie wleźliśmy bo też szukałem które zdjęcie jest tym jubileuszowym :D
2009-10-08 23:11:04 (16 lat temu)
stoik
 
do mar: Poważnie ? Ale mi się trafiło : )
2009-10-08 23:11:46 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: ... ale jak na 16 miesięcy działalności to nie jest źle.
2009-10-08 23:11:58 (16 lat temu)
stoik
 
do mar: ( mogłem coś ładniejszego wrzucić... )
2009-10-08 23:12:30 (16 lat temu)
do stoik: A zobacz ilu się czaiło na ten okrągły numer - z lewej Gaj777, z prawej wstętna ŁAPA a gdzieś między nimi fck.
2009-10-08 23:13:17 (16 lat temu)
stoik
 
do Neo[EZN]: A jak tak kompletnie nieświadomie... Sorry : )
2009-10-08 23:17:44 (16 lat temu)
fck
 
To co, za 3 m-ce wyskoczy 20000? :)
2009-10-09 09:01:30 (16 lat temu)
do fck: Widzę, że to nawet jest osiągalne, trzeba tylko utrzymać średnią 111 fantastycznych fotek dziennie :)
2009-10-09 09:05:36 (16 lat temu)
fck
 
do Neo[EZN]: A więc wykonalne :) Tak sobie dzisiaj pomyślałem, że fajnie by było tak popracować, dużo lepsze niż ochrona :P
2009-10-09 22:21:57 (16 lat temu)
do fck: Zawsze można pracować w innej gałęzi ochrony - np. pilnowanie bramy. Wtedy można pomyśleć o zamianie telewizora na komputer :D
2009-10-10 12:04:06 (16 lat temu)
fck
 
do Neo[EZN]: Próbowałem, nie ma internetu :P
2009-10-10 13:09:21 (16 lat temu)
czesil
 
Żołnierze pomagali? Albo to tylko propaganda?
2011-10-23 17:52:41 (14 lat temu)
stoik
 
do czesil: wygląda jakby tylko pozowali
2011-10-23 19:23:04 (14 lat temu)
pawulon
 
Jak wrony na dachu ;)
2011-10-23 19:25:26 (14 lat temu)
Współczesne zdjęcie a tak mały format? Wrzucaj większe - 1300-1400 pikseli na dłuższym boku.
2013-04-12 21:30:19 (13 lat temu)
stoik
 
do Arkadiusz K. (Arro): słuchaj kolegi bo dobrze pisze. obiekt męczy się w kadrze ; )
2013-04-12 22:17:30 (13 lat temu)
czesil
 
Zdjęcie fajne. Rozmiar faktycznie trochę mały.
2013-04-13 09:12:59 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 13 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet