| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Uliczka cieszyńskich kobiet

Schody

m

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
Schody drewniane ? To musi tu być ślisko po deszczu.
2020-10-25 11:37:56 (5 lat temu)
stoik
 
+1 głosów:1
nie wiem czy wszyscy śledzą media, ale schody się bodaj wczoraj zawaliły pod ciężarem wycieczki starszych turystów. poszkodowanych zostało podobno 13 osób z czego cztery nadal znajdują się w szpitalu. na szczęście nie było ofiar w ludziach. Prorok czy co ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2026-04-24 14:56:23 (2 miesiące temu)
yani
 
+1 głosów:1
da signa
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: W czasie deszczu wszyscy jadą windą :)
2020-10-25 13:26:20 (5 lat temu)
tatranclimber
 
+1 głosów:1
do da signa: Ale winda nie działa już od kilku lat
2020-10-25 19:20:23 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do tatranclimber: No to podczas deszczu tu nik nieprzechodzi ☺
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka ☺
2020-10-25 19:28:15 (5 lat temu)
stoik
 
+1 głosów:1
do vetinari: z tego co wiem, winda aktualnie jest nieczyna. a na schodach jak sie ma ktoś zabić, niech trzyma sie gelendry. są 62 stopnie do pokonania.
2020-10-27 02:06:27 (5 lat temu)
vetinari
 
+5 głosów:5
Pare miesięcy szedlem po tych schodach, i naprawde bylem w szoku w jak tragicznym stanie się znajdowaly. Zgnile belky, desky schodowe przepadnięte. Belky które mialy być zamocowane do muru oporowego byly luźne. Ale teź wiem o tym, ze od dluźszego czasu się młuwilo o remoncie tych schodów. No i wyślo jak zwykle, czekalo się do jakieś awarii, albo jak w tym wypadku.....
2026-04-24 19:37:29 (2 miesiące temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
Ktoś za to beknie - bo to publiczna inwestycja i ktoś JEST jej gospodarzem, a to oznacza, że ma OBOWIĄZEK dbać o jej stan techniczny czyli wykonywać i dokumentować okresowe przeglądy techniczne. Ale jeśli się ma na to .........wywalone, to .................skutki widać gołym okiem. Taka katastrofa NIE stała się bez powodu z dnia na dzień
2026-04-29 18:41:00 (miesiąc temu)
Stenek
 
+2 głosów:2
mały OFF-TOP: czy mi się zdaje czy tak było czy nie? Chodzi mi czy w katalogu Cieszyn, była taka opcja "Najnowsze Zdjęcia"? ona jest i owszem na stronie głównej FP, ale czy była też w katalogu każdego miasta? Bardzo by to ułatwiało obejrzenie po dłuższym czasie najnowszych zdjęć danego miasta na FP, a tak, to teraz trzeba się przekopywać przez WSZYSTKIE najnowsze foty na całej FP , sorry za Off-Top
2026-04-29 18:43:36 (miesiąc temu)
stoik
 
+1 głosów:1
do vetinari: na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. wszystkie służby stanęły na wysokości zadania.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2026-04-24 20:45:35 (2 miesiące temu)
do stoik: Slyszalem ten huk siren, straźackych i karetek...tylko niewiedzalem co jest grane. Dziśaj mi szwagier powiedzial źe kladky niema, w momencie kidy bylisme na Górze Zamkowej...tak z ciekawości zprawdzilem...teren zamknięty i niedostępny. Myślalem źe się remont szykuje....dopiero doma o tym zawaleniu przeczytalem....
2026-04-24 20:52:24 (2 miesiące temu)
stoik
 
do vetinari: Dziwnym przypadkiem przepowiedziałem to kilka lat temu, kiedy dyrektorką była jeszcze pani Ewa Gołębiowska. Nie żebym odczuwał satysfakcję. Proponowałem jej żeby tam zainstalować bardziej stabilne schody, na co o na, że może kiedyś jak napłyną środki z Unii. Czyli widocznie Polacy już nie potrafią robić schodów. Było do przewidzenia. Jak to za przeproszeniem kiedyś pierdyknie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2026-04-24 21:45:42 (2 miesiące temu)
Stenek
 
do Stenek: - Czy może mi ktoś odpowiedzieć ????????????????????????? z góry dziękuję :-)
2026-05-16 18:56:19 (miesiąc temu)
2026-05-16 18:59:33 (miesiąc temu)
yani
 
do Stenek:
Nie ma na liście z lewej opcji "Najnowsze zdjęcia", ale galeria zaczyna się od ostatniego foto.
2026-05-16 19:02:15 (miesiąc temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia miesiąc temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet