| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (1)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Restauracja oraz kąpielisko "Pod W...
376
m
Cieszyn
Pomnik tragicznego wypadku
463
m
Cieszyn
Fabryka włókiennicza braci Neumann
624
m
Cieszyn
Plac po wyburzonym budynku
716
m
Cieszyn
Schron obserwacyjny nr 4
787
m
Cieszyn

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Młyn

Obiekt obecnie nie istnieje
1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
czesil
 
Chyba już wiem o który obiekt chodzi. Widoczny jest na tej pocztówce
2012-05-05 19:24:24 (14 lat temu)
Żeby to wszystko poskładać chciałem obejrzeć jeszcze zdjęcie domu wyburzonego w 2008 roku. Mam własne , myślałem jednak, że prędzej tu znajdę, ale nie ma . Czy żle szukam? Pod Kantora też nie ma.
2012-05-05 21:58:33 (14 lat temu)
czesil
 
Widnieje pod obiektem Sport Park
2012-05-05 23:15:46 (14 lat temu)
palo
 
Moje pierwotne przypuszczenie było iż to dom pod Dębiną, jednak na tym zdjęciu na wprost jest przestrzeń,a w realu nie, A więc to staw kajakowy :)) Jakieś pomysły na datowanie? boiska nie ma czyli przed 1925?
2012-05-06 08:13:01 (14 lat temu)
palo
 
A tak w ogóle to na moje oko to w tartaku uprawiali kukurydze i suszyli pranie ;) czy źle widzę?
2012-05-06 08:15:20 (14 lat temu)
'Tradycja' uprawy kukurydzy była w Błogocicach długo żywa. Na górze, na przeciw dworku, jeszcze w latach 90- tych było jej całe pole, więc może coś jest na rzeczy...
A domek pasuje. Ten wyburzony przed kilku laty wygląda na przebudowaną kontynuację, tego ze zdjęcia powyżej. Ładnie to panowie poskładali. Wyrazy uznania.
2012-05-06 13:05:17 (14 lat temu)
czesil
 
No to następna zagadka rozwiązana :-) Teraz jeszcze dowiedzieć się coś więcej na jego tam. Czy miał coś wspólnego z młynem?
2012-05-06 18:18:47 (14 lat temu)
czesil
 
Hmm...
2012-11-15 21:28:08 (13 lat temu)
palo
 
Mi to raczej wygląda na... :)))
2012-11-15 21:35:44 (13 lat temu)
palo
 
Zrobienie zdjęcia tej publikacji daje więcej szczegółów niż skan, potrafisz sfocić?
2012-11-15 21:41:18 (13 lat temu)
czesil
 
do palo: Mnie też :-)
2012-11-15 21:36:08 (13 lat temu)
Julo
 
do palo: Masz na myśli okładkę? Bo sfotografowanie wydrukowanego zdjęcia raczej nie ma sensu, skan był przy 400 dpi i widać pojedyncze punkty rastrowe. Można to tylko skorygować jakimś sprytnym programem zmiękczającym, ale do tego lepszy jest ostry skan.
2012-11-15 22:15:31 (13 lat temu)
palo
 
do Julo: tak ale to czasochłonne a zdjęcie-zdjęcia rozmywa te rastry. Odezwę się na maila
2012-11-15 22:18:50 (13 lat temu)
Julo
 
do palo: Zrobiłem zdjęcie. Jest do bani, ale jak chcesz, to mogę Ci wysłac
2012-11-15 22:22:42 (13 lat temu)
palo
 
do Julo: Posłałem wiadomość przez FP, mam nadzieję że dojdzie
2012-11-15 23:54:42 (13 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
W prawo na horyzoncie widoczna kapliczka
2013-06-17 20:18:16 (13 lat temu)
palo
 
różni się znacząco od tego co zostało wyburzone :)
2013-06-17 21:20:31 (13 lat temu)
palo
 
Na bank przebudowali, bo to a to to coś znacznie odmiennego.
2013-06-17 21:26:38 (13 lat temu)
do czesil: A ja się zastanawiałem co to może być...
2013-06-17 21:14:41 (13 lat temu)
czesil
 
do palo: Możliwe, że w międzyczasie zostało przebudowane.
2013-06-17 21:23:05 (13 lat temu)
do palo: Zastanawiające jest to, że przybudówka od strony Kantora się ostała...
2013-06-17 21:30:47 (13 lat temu)
do palo: Oczywiście mam na myśli zdjęcia, które zalinkowałeś, Pawle.
2013-06-17 21:43:04 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 13 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet