| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat leski
Obiekty w okolicy
Cisna 16
53
m
Cisna
Karczma "Łemkowyna"
75
m
Cisna
Schronisko turystyczne "Okrąglik"
83
m
Cisna
Siekierezada
97
m
Cisna
Galeria "Czarny Kot"
101
m
Cisna

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Cisna 18

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
Mania telefonowania i tu i tu - ;)
2015-09-16 19:29:52 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Gratulujemy spostrzegawczości :) Brawo! :) Dodam, że na dwóch publikowanych dziś zdjęciach jest - niezauważony do tej pory - fotopiesek ;)
2015-09-16 19:34:59 (10 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Ja zauważyłem ciekawe zjawisko na zdjęciach tramwajów - czasem połowa ludzi siedzących w tramwaju trzyma w ręku telefon komórkowy i coś tam w nim "dziubie" - kiedyś popularne były książki i gazety - teraz telefony komórkowe. Czasy się zmieniają, sam w oczekiwaniu np. do lekarza czytam wiadomości w internecie albo sprawdzam czy działa strona ;) Dzisiaj nie działała przez ponad 7 godzin ale Andrzej jak tylko wstał to pojechał do serwerowni i zaczął przywracać serwer do życia.
2015-09-16 20:02:52 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Arkadiusz K. (Arro): Ale mi dałeś zagadkę, ufff , chyba się udało znaleźć.
2015-09-16 19:44:03 (10 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Brawo Zosiu :) Odrobina zabawy z przymrużeniem oka... ;)
2015-09-16 19:45:55 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Arkadiusz K. (Arro): No, a przy tym okazja jeszcze raz dokładnie obejrzeć fotki :)
2015-09-16 19:53:45 (10 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Faktycznie, strona nie działała... i już chciałem wyjść na ulicę :)
2015-09-16 20:09:00 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Neo[EZN]: Podobno kilka dni temu we Wrocławiu była akcja popularyzacji literatury w środkach komunikacji miejskiej i kto czytał książkę to w czasie jazdy nie płacił za bilet.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodane
2015-09-16 20:39:06 (10 lat temu)
do Neo[EZN]: Wiesz, jak to jest, kiedy nagle przestaje działać Internet... Wtedy wszyscy wychodzą... na ulicę. Jest taka kreskówka, która oddaje istotę rzeczy, przypomnijcie :)
2015-09-16 21:34:48 (10 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Sam bym na tym skorzystał gdyby Andrzejowi się nie udało bo za chwilę będę robił inspekcję ebay'a a tak to bym może na nocne zdjęcia poszedł ;)
2015-09-16 20:14:30 (10 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Niezły pomysł. Ciekawe tylko ilu było z książką w dłoni tylko po to, by nie zapłacić za przejazd ;)
2015-09-16 20:49:51 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Arkadiusz K. (Arro): No, a ilu trzymało książki odwrócone do góry nogami ;)
2015-09-16 21:00:23 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Prawda? :-)
2015-09-16 21:02:55 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 10 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet