| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (44)
Obiekty w okolicy
Kładka /Chomiczówka/
46
m
Warszawa
Sklep spożywczy
80
m
Warszawa
Kładka /Chomiczówka/
88
m
Warszawa
Conrada 12
98
m
Warszawa
Conrada 14a
122
m
Warszawa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
WW
 
Kuriozum!
2014-01-29 22:24:00 (12 lat temu)
esski
 
Takie nieotynkowane? Wiele lat temu dziwiłem się, iż gmachy polibudy przy placu Grunwaldzkim przekazano w użytkowanie na ćwierć pół gwizdka, Z przodu wszystko ładnie, pięknie, dobudowali nawet pomnik pomordowanych profesorów, a ledwie wlazłem na zaplecze, to... przywitały mnie gołe cegły i niepomalowane okna, Nie mam pojęcia czy to się zmieniło, bywalcy tego rejony zapewne są z tym na bieżąco.
2014-01-30 00:18:05 (12 lat temu)
"Ciosy karate ćwiczyłem z bratem" ;)
2014-01-30 08:04:02 (12 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
To nie tu kręcili "Filipa z konopii"?
2014-01-30 13:51:38 (12 lat temu)
maju
 
"Filip z konopii" - jest spacer z krową ulicą Czechowa dzisiejszą, kościół na Wawrzyszewie, cm. Wawrzyszewski i jego tle bloki Chomiczówki, także bardzo bardzo blisko.
2014-01-30 19:58:32 (12 lat temu)
maju
 
Co do tynkowania, to wydaje mi się że w 1982r. były już otynkowane, a balkony wyłożone niebieską mozaiką. Nie wiem jednak ile czasu były użytkowane bez tynku.
2014-01-30 20:04:40 (12 lat temu)
GZ_Zuk
 
Te niebieskie kafelki na balkonach były od samego początku. Tę część Chomiczówki zaczęli tynkować w 1982, więc okołó 7 lat stały sobie takie szare i surowe.
2014-01-30 23:11:31 (12 lat temu)
mamik
 
do WW: Świetne zdjęcie.
2014-01-30 00:01:06 (12 lat temu)
do esski : Taka metoda z lat 60-tych na zaoszczędzenie - "kiedyś się otynkuje". Dom w którym mieszkałem "za bajtla" powstał w 1962r. a otynkowany został po 12 latach.
2014-01-30 08:05:14 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 12 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet