| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji MOSiR

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji MOSiR

Zbudowano: 1972-1979

Jest to kompleks sportowy składający się ze : stadionu miejskiego,kąpieliska, krytej pływalni "Wodnik",lodowiska oraz zaplecza sportowego w postaci siłowni i odnowy biologicznej.

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
Podejrzewam ze to boisko o sztucznej nawierzchni ?
2019-12-10 17:23:43 (6 lat temu)
JureK
 
do piotr brzezina : Tak, jest to sztuczna nawierzchnia
2019-12-10 17:24:17 (6 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do JureK: Jestem gospodarzem (płytowym) na boisku treningowym rezerwy Górnika Zabrze i ligowym juniorów
2019-12-10 17:27:57 (6 lat temu)
JureK
 
do piotr brzezina : To znasz się na temacie. Jest to sztuczna nawierzchnia, ale wydaje mi się,że za mało wykorzystana, bo nie obserwuję tam dużego ruchu. W centrum jest Orlik ze sztuczną nawierzchnią to tam stale jest ruch:)
2019-12-10 17:45:36 (6 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do JureK: Jak widzę boisko należy pod Stadion Miejski MOSiR, grają i trenują tam drużyny klubowe a orliki są dla wszystkich bez przynależności do klubów. Wyobrażasz sobie tu kupę luda, to boisko by tak nie wyglądało a utrzymanie to duże koszty
2019-12-10 18:04:19 (6 lat temu)
JureK
 
do piotr brzezina : Tak należy pod MOSiR ale gra i trenuje tam w zasadzie jedna drużyna klubowa, bo zasadniczo wszystkie inne popadały.Czasami organizują jakieś imprezy miejskie.Obiekt jest ładny i funkcjonalny, ale trochę zaniedbany.
2019-12-14 18:44:22 (6 lat temu)
do JureK: Nie wiem czy to oficjalny przepis ale obiekty sportowe typu MOSiR lub podlegające pod miasto np. "orliki" dotowane przez miasto nie mogą przynoście zysków bo by mieszkańcy nie mieli by dostępu do tych obiektów To co napisałem tak powinno być ale prawda jest inna, znam to z własnego doświadczenia gdzie nasza Pani prezydent dotuje miliony PL na Górnika Zabrze a inne obiekty zarastają "krzakami" a ulice dziurawe że nawet czołgi mają problem przejechać :-)
2019-12-14 18:56:08 (6 lat temu)
JureK
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Co prawda tutaj nie jest tak tragicznie, ale się nie rozwijają tylko zwijają.Był Hotel Sportowy niestety upadł. Niektóre sekcje też cienko przędą...Nikt nie wymaga od takiego obiektu aby przynosił zyski,ale dobrze by było, aby miast zrozumiało,że lepiej tutaj dołożyć niż gdzie indziej.W Czechowicach doinwestowuje się kościoły, bo taki jest trend.Takie kluby jak Górnik Czechowic dawna mekka siatkarzy, kajakarzy itp. już nie istnieje, a boiska i tor wodny(Kopalniok)zarastają trawą...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Literówka
2019-12-14 19:04:59 (6 lat temu)
Jedno z nich je zle przypisane, ale napewno jest jedno dublem
2023-02-19 20:49:54 (3 lata temu)
do vetinari: Dubel faktycznie. Rolkostrada na koronie stadionu miejskiego, będąca równocześnie jednym z elementów Parku Szwajcarska Dolina. Stąd przypisanie równocześnie do dwu miejsc.
2023-02-19 20:54:27 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 3 lata temu)
1972
-
1978
1972
-
1978
1976
-
1979
1978
-
1998
1979
-
1998
1998
-
2019
1998
-
2019
2019
-
2019
2019
-
2019
2019
-
2019
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet