| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Wieczernik

Plenerowe Szopki Bożonarodzeniowe

OBIEKTY - Wieczernik
Obiekty w okolicy
Kaplica św. Jana Pawła ll
17
m
Częstochowa
Kaplica Najświętszego Sakramentu
22
m
Częstochowa
Kaplica Pamięci Narodu im. Ojca Au...
22
m
Częstochowa
Posąg Chrystusa Króla
24
m
Częstochowa
Kaplica Sybiraków
33
m
Częstochowa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Czarny posąg Chrystusa Króla postawiony w 2000 r. Figura jest darem archidiecezji wrocławskiej oraz kardynała seniora Henryka Gulbinowicza. Pomnik jest kopią figury Chrystusa Króla znajdującej się w transepcie wrocławskiego kościoła św. Maurycego.
2016-10-28 10:01:26 (9 lat temu)
† Andrzej Mastalerz
 
+1 głosów:1
Tylko 3 korony jak w Pieninach? Ja bym dołożył jeszcze parę.
2016-10-30 14:43:19 (9 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Poprawiłem opis zgodnie z Waszym opisem.
2016-10-28 14:30:04 (9 lat temu)
do ZPKSoft: Ja widziałem posąg na kolumnie za katedrą. Są trzy kopie?
2016-10-30 00:29:13 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do Mariusz Brzeziński: Oryginał jest z przełomu XIX/XX w. w kościele św. Maurycego, a kopii jest znacznie więcej vide -> .
2016-10-30 08:55:55 (9 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Dzięki za wyczerpującą podpowiedż. Inspiracją jest starsza rzeźba u Maurycego. Współczesna rekonstrukcja jest dość dowolnie na niej oparta. Jak jest forma na współczesne odlewy, to mogą się pojawiać w dowolnym miejscu i ilości.
2016-10-30 13:56:54 (9 lat temu)
do † Andrzej Mastalerz: Nasi napewno jeszcze coś dorzucą.
2016-10-30 15:09:20 (9 lat temu)
Krzyś_
 
Tak, Jasna Góra - Wieczernik.
2016-12-06 14:03:12 (9 lat temu)
verbensis
 
+2 głosów:2
Wołyński - do 1928.
2025-10-14 11:29:36 (8 miesięcy temu)
Prawdopodobnie na Jasnej Górze
2021-03-13 09:14:50 (5 lat temu)
fantom
 
2021-03-13 09:18:28 (5 lat temu)
do fantom: Dzięki !
2021-03-13 09:21:38 (5 lat temu)
Wejście do Wieczernika,
2022-06-23 15:06:59 (4 lata temu)
fantom
 
+1 głosów:1
To wieczernik a nie dziedziniec główny
2022-10-12 08:40:12 (3 lata temu)
4elza
 
do fantom: Ok.
2022-10-12 08:43:07 (3 lata temu)
4elza
 
Takie pytanko: mam ukryte dane exif, a jednak (niekiedy) są widoczne, od czego to zależy?
2022-10-14 06:28:37 (3 lata temu)
do 4elza: Ja to też mam i zwaliłem to na aparat
2022-10-14 06:56:54 (3 lata temu)
4elza
 
do piotr brzezina : Chyba nie, raczej kwestia programu do obróbki, dzięki za odp.
2022-10-14 06:58:45 (3 lata temu)
do 4elza: Mam pytanie, używasz KORFORT do prostowania, jeżeli tak to jaki nr ?
2022-10-14 21:09:36 (3 lata temu)
4elza
 
do piotr brzezina : Nie, nie używam tego programu.
2022-10-15 06:33:22 (3 lata temu)
do 4elza: Jak dodaje sklejone zdjęcie do prostowania, wtedy znika EXIF
2022-10-15 06:50:35 (3 lata temu)
4elza
 
do piotr brzezina : Korzystam z kilku programów, oczywiście nie przy tym samym zdjęciu, jednak zawsze robię tak samo, tzn zaznaczam opcę "nie zachowuj danych exif", a i tak jest różnie. Raz się pojawia inyym razem nie. Ale nie ma co analizować, bo i tak nie ogarniemy ;-)
2022-10-15 06:57:45 (3 lata temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do 4elza: Dzięki. Ja mam jeszcze tak że mi znika EXIF w całym Folderze i wtedy musze wyłączyć laptop i po ponownym włączeniu mam EXIF , na godzinę lub dwie i odnowa.
2022-10-15 07:26:17 (3 lata temu)
4elza
 
do piotr brzezina : Za elektroniką nie nadążysz, żyje własnym życiem ;-)
2022-10-15 07:32:17 (3 lata temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do 4elza: No i super , tak trzymać .
2022-10-15 07:52:01 (3 lata temu)
Mariusz Brzeziński
 
+6 głosów:6
Życzenia zdrowych i pogodnych Świąt dla wszystkich Fotopolan.
2022-12-24 14:10:41 (3 lata temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
Niech się spełnią świąteczne życzenia, te łatwe i trudne do spełnienia. Niech się spełnią te duże i małe, te mówione głośno lub wcale
2022-12-24 18:39:01 (3 lata temu)
do Mariusz Brzeziński: Tobie też życzę pogodnych Świąt
2022-12-24 14:58:13 (3 lata temu)
do Mariusz Brzeziński: Przyłączam się do świątecznych życzeń!
2022-12-24 15:13:08 (3 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Mariusz Brzeziński: Wiele zdrowia, ciepła i radości wszystkim Koleżankom i Kolegom.
2022-12-24 17:04:22 (3 lata temu)
da signa
 
+2 głosów:2
do Mariusz Brzeziński: Dziękuję i również życzę samych radosnych chwil zarówno w te święta, jak i na co dzień - Tobie i wszystkim fotopolanom:)
2022-12-24 17:17:35 (3 lata temu)
do Desperado: Mam nadzieję, że Putina nie ma na Fotopolsce.
2022-12-24 18:45:13 (3 lata temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
To jest brama do Wieczernika. Fotograf miał boczną bramę za plecami.
2025-05-20 00:51:30 (rok temu)
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
do Mariusz Brzeziński: Przypisane.
2025-05-20 20:07:02 (rok temu)
Pokaż na mapie
9 Dyskusji (ostatnia 8 miesięcy temu)
1936
-
1936
1935
-
1939
1935
-
1939
1935
-
1939
1935
-
1939
1937
-
1939
1937
-
1959
1955
-
1966
1960
-
1967
1960
-
1967
1970-1975
1966
-
1975
1966
-
1980
1970
-
1980
1978
-
1991
1979
-
1991
1990
-
2004
1990
-
2006
2006
-
2011
2006
-
2014
2013
-
2014
Wieczernik - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet