| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Nowowiejskiego
1
2
4
18
24

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Nowowiejskiego

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Neo ożył i nadaje!
2011-09-29 19:43:36 (14 lat temu)
skrzypa
 
Ta przeprowadzka już ja wiem jak ta przeprowadzka ma na imię :)
2011-09-29 19:46:54 (14 lat temu)
skrzypa
 
Tak trzymać Piotr ! Jak tam nasz film wyszło coś ?
2011-09-29 19:58:02 (14 lat temu)
skrzypa
 
Czyli rozumiem, że musimy rundkę powtórzyć :)
2011-09-29 20:11:45 (14 lat temu)
do Danuta B.: Trzeba będzie nadrobić troszkę zaległości :) Choć w weekend przeprowadzka więc chwilowo znów mogę zamilknąć.
2011-09-29 19:46:00 (14 lat temu)
do skrzypa: No ba :)) Ale owa "przeprowadzka" też się przeprowadza :)
2011-09-29 19:56:40 (14 lat temu)
do skrzypa: Wyszło choć strasznie nie podoba mi się ta kamera bo na Sony w ogóle drgań nie było widać - na tej kamerze jest z tym fatalnie :( Kombinowałem już jak tylko mogłem i po prostu kamery Panasonic mają duży gorszy stabilizator niż Sony... Będę musiał ją wymienić na Sony tylko niech Sony wypuści coś w miarę dobrego w rozsądnej cenie...
2011-09-29 20:04:02 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: A może trzeba sobie golnąć przed kręceniem?
2011-09-29 20:15:38 (14 lat temu)
do skrzypa: Bardzo chętnie tylko sprzęt muszę lepszy skombinować :) Przy okazji dzięki za przejażdżkę :)) Niby dwie godziny ale nawet się nie nagadaliśmy :)

Film nagram Ci na płytkę i podrzucę w wolnej chwili.
2011-09-29 20:20:36 (14 lat temu)
skrzypa
 
do Neo[EZN]: Ok dzięki, a pogadać możemy na browarku z "przeprowadzką" oczywiście :)
2011-09-29 20:22:53 (14 lat temu)
Niezły prezent dla Agatki - to dom w którym mieszka jej babcia :)
2015-02-01 22:43:25 (11 lat temu)
Dla porównania panorama z 2006 roku:
2015-03-12 12:59:02 (11 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: To dlaczego nie ma współczesnych fotek ?
2015-02-01 23:20:20 (11 lat temu)
pawulon
 
do Mariusz Brzeziński: Bo babcia nie ma aparatu ;-))
2015-02-01 23:37:17 (11 lat temu)
do Mariusz Brzeziński: Będą w kwietniu bo wybieram się na Wielkanoc do Częstochowy :)
2015-02-01 23:39:18 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: Wejdź na wieżę ratuszową, to porównamy zmiany.
2015-02-02 00:45:58 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 11 lat temu)
Ulica Nowowiejskiego - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet