| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Złota
2
23
42
42
44
55
58
89
96
100
103
107

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Złota

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Trochę nie kumam, dwa trzy dni i park miniatur obecnie ?
2013-04-03 19:17:06 (13 lat temu)
mamik
 
+3 głosów:3
To nie jest dobra pogoda na robienie krajobrazów ;-)
2013-04-03 19:19:26 (13 lat temu)
do YouPiter: A no tak, ta zima to zlewa wszystko w jedno. Nie popatrzyłem na szczegóły w oddali :)
2013-04-03 19:55:44 (13 lat temu)
do mamik: Latem zrobi się lepsze zdjęcia - kolejne dni były beznadziejne pod względem pogody - lepszy rydz... :(
2013-04-03 19:22:00 (13 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+3 głosów:3
To też miniatura, tylko rekordowa - "największa miniatura na świecie". Równocześnie największy pomnik JP II.
2016-08-06 23:18:43 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Jeśli to jest "miniatura" to jak wygląda w skali 1:1 ? ;-)
2017-04-07 22:39:13 (9 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+3 głosów:3
Kto z Fotopolan, jako pierwszy odważy się wejść do tego parku ?
2017-04-07 23:34:29 (9 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Mam pitanie, ale naprawde, bez źadnych intenciji, czy da sie wogule policzić ile pomników i rzeźeb ma juź w Polsce Jan Pawel II? Mojim zdaniem chyba juź w kaźdym mieśczie albo wiosce juź coś maja zbudowane.
2017-04-10 00:10:53 (9 lat temu)
pawulon
 
+5 głosów:5
Figura "Jan Paweł II w krzakach" ;-)
2017-10-15 19:30:32 (8 lat temu)
cracusiac
 
+2 głosów:2
Obecnie całkowicie zapomniana..
2020-09-23 09:50:17 (5 lat temu)
Neo[EZN]
 
+6 głosów:6
do vetinari: Jak nie da się policzyć krasnali we Wrocławiu to co dopiero Janów Pawłów w Polsce.
2017-10-15 19:49:32 (8 lat temu)
s_mile
 
+3 głosów:3
do Neo[EZN]: Bingo! Świetne podsumowanie :-D
2017-10-15 19:50:37 (8 lat temu)
do Neo[EZN]: Chyba maś racjie...:-)
2017-10-15 19:56:50 (8 lat temu)
Można tu dopisać jakieś słowo, co to za obiekt ?
2017-10-15 19:07:34 (8 lat temu)
do Mariusz Brzeziński: Akurat na tym zdjęciu jest napisane :)
2017-10-17 16:11:38 (8 lat temu)
do Przemysław Stefański: Jeśli miniatura jest podpisana to wiem, że to na przykład bazylika w Asyżu. Katakumby to grobowce w podziemiach - jakich i gdzie ?
2017-10-17 16:59:06 (8 lat temu)
do Mariusz Brzeziński: Dwie odpowiedzi: pierwsza - jak opiszę wszystko szczegółowo nie zachęcę tego kto ogląda do odwiedzenia prezentowanego miejsca; druga - to są przykładowe katakumby nie przypisane do konkretnego miejsca :)
2017-10-17 18:09:18 (8 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
Obecnie jest to cmentarz w lesie. Tak zarosło przez te lata.
Budynek z lewej to fragment kaplicy pogrzebowej:
2019-03-18 19:59:43 (7 lat temu)
Woj11
 
Podejrzewam cmentarz żydowskim i groby uczestników powstania w getcie.
2022-10-23 09:51:40 (3 lata temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do Woj11: Na 100% cmentarz żydowski przy Złotej. Masowy grób ofiar z 1943 roku. Napis „Bratnia mogiła setek ofiar małego getta i obozu Hasag, których życie w 1943 r. przecięła zbrodnicza ręka okupanta. Cześć ich pamięci”
2022-10-23 11:24:28 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Ulica Złota - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet