| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Ulica Nadrzeczna

Małe getto

OBIEKTY - Ulica Nadrzeczna
1
4
7
24
29
31
46
48

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Nadrzeczna

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
Te domy po prawej to są tyły domów stojących przy ulicy Stary Rynek? Ale bida... aż piszczy - dla Niemców to musiał być niespotykany wcześniej widok.
2013-04-02 19:21:35 (13 lat temu)
4elza
 
Założyłam obiekt, dodałam opis, zaznaczyłam obszar na mapie, ale byłoby dobrze gdyby ktoś sprawdził.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupełn.
2022-10-19 05:58:31 (3 lata temu)
do Neo[EZN]: Im dłużej patrzę tym bardziej mi tu coś nie pasuje. Tak jakby te domy stały na płycie dzisiejszego rynku.
2013-04-02 20:55:54 (13 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: To skrzyżowanie ulicy Koziej i Spadek. W głębi północna elewacja kamienicy Geislera od ulicy Mostowej. O dziwo domki w centrum foto przetrwały do dzisiaj.
2014-06-02 02:42:36 (12 lat temu)
do 4elza: Planik dopisany.
2022-10-19 09:10:41 (3 lata temu)
TW40
 
+2 głosów:2
Klimatyczna ta Częstochowa...
2013-11-02 21:46:28 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do TW40: No ba... najlepiej zajrzeć do podwórek - tam najciekawiej.
2013-11-02 22:02:49 (12 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+3 głosów:3
do TW40: Tak - to dokładniej mówiąc klimat kamienia łupanego.
2013-11-02 22:54:17 (12 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do Jarosław Dubowski: Nie kamienia łupanego, tylko łupków kamiennych ;)
2013-11-02 22:57:06 (12 lat temu)
Bałuciorz
 
+5 głosów:5
do pawulon: W takich oto warunkach żyją miliony Polaków na początku XXI wieku
2013-11-05 11:12:46 (12 lat temu)
esski
 
do Bałuciorz: Zaś inne miliony żyję w mniej więcej podobnych do tego typu zabudowań....
inni zaś - kolejne miliony - w wielkiej płycie
kolejne kilkanaście milionów w takim czymś
można tak wyliczać bez końca....
2013-11-05 11:32:32 (12 lat temu)
do esski : Zapomniałeś Eskimos o kolejnych milionach mieszkających w temu podobnych:
2013-11-05 11:46:49 (12 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do † Festung: Nie.... nie zapomniałem.... tylko jakoś tak... ukąsił mnie tekst, iż miliony mieszka tu czy tam...pomimo XXI wieku...Wielu z nas zapewne tej biednej strony jeszcze, nawet na zdjęciach , nie miało zapewne okazji widzieć. Bo cokolwiek by się nie napisało o Polsce, to porównując to co mamy wypadamy conajmniej znakomicie do pewnych, baaaaaaaaardzo szerokich kręgów naszej planety, gdzie nawet tego najgorszego syfu jaki widać w PL nam baaadzo, ale to bardzo ( dość liczni , bo w miliardach liczać) zazdroszczą. To nie sprawa na FP... więc więcej do tych słów nie mam zamiaru wracać.
2013-11-05 12:05:53 (12 lat temu)
Bałuciorz
 
+1 głosów:1
do esski : Znów niechcący ugodziłem czyjąś bezgraniczną miłość do ojczyzny, zamykającą oczy na wiele negatywnych zjawisk istniejących w naszym kraju. Zapomniałem, że w imię propagandy sukcesu powinienem się chełpić tym, że gospodarka mieszkaniowa jest u nas lepiej rozwiązana niż w Włoszech, Pakistanie, Egipcie, Monogolii i wielu innych krajach
2013-11-05 13:08:29 (12 lat temu)
WW
 
do Bałuciorz: Tak naprawdę obaj macie rację, bo trzeba sobie zdawać sprawę, że jako społeczeństwo znajdujemy się w gronie 15% najbogatszych ludzi na ziemi. Problem polega na tym, że w wartościach bezwzględnych oraz umiejętności wykorzystania tego względnego dobrobytu bynajmniej nie ma nadal powodów do samozadowolenia, co powyższe zdjęcie udowadnia.
2013-11-05 13:31:32 (12 lat temu)
To jest Nadrzeczna 31.
2014-06-04 19:30:59 (12 lat temu)
Nadrzeczna 29. Poleciało o jedną przecznice za daleko.
2014-06-04 19:32:15 (12 lat temu)
do Mariusz Brzeziński: Ok, przeniosłem.
2014-06-04 19:39:02 (12 lat temu)
Wiele starych budynków w Częstochowie zbudowanych jest z takiego kamienia. ten swego czasu musiał być chyba "unowocześniony".
2014-06-04 00:12:22 (12 lat temu)
Stenek
 
tu widać na żywo Ząb Czasu ...
2014-06-04 13:03:51 (12 lat temu)
Na planie granica była na Warszawskiej.
2022-10-23 13:00:23 (3 lata temu)
Bramka na ulicę Ptasią. Obiekt z Rynku był w centrum "Małego Getta"
2022-10-23 13:01:59 (3 lata temu)
do Mariusz Brzeziński: Skorygowałam.
2022-10-23 13:30:51 (3 lata temu)
Woj11
 
Prawdopodobnie "małe getto"
2022-10-17 10:09:14 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
8 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Ulica Nadrzeczna - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet