| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Ulica Barbary, św.

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
1234następna
verbensis
 
+1 głosów:1
Podmiana na nieobcięte.
2025-10-14 01:11:56 (8 miesięcy temu)
Kiedyś chyba w tym miejscu stał szpital?
2013-11-05 20:29:32 (12 lat temu)
Szkieletor jest ostatecznie rozebrany.
2023-10-15 02:21:35 (2 lata temu)
do Neo[EZN]: Dawny szpital stoi po drugiej stronie ulicy. Zaraz założę obiekt.
2013-11-05 21:18:16 (12 lat temu)
do Mariusz Brzeziński: Dzięki, czyli budynek szpitala jest ale pełni obecnie inną funkcję.
2013-11-05 22:03:48 (12 lat temu)
Kamienica odratowana, obecnie znajduje się w niej Hotel "Park 17"
2024-04-24 15:24:33 (2 lata temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
Szpital ma adres przy Bony, ale w kadrze widać tylko ulicę Barbary . Warto dopisać.
2017-08-02 21:15:30 (8 lat temu)
marekantoniusz
 
+1 głosów:1
warto wspomnieć, że budynki obecnego szpitala zbudowano jako kamienice czynszowe -
2023-01-20 09:16:22 (3 lata temu)
Soravia
 
do Mariusz Brzeziński: Zrobione.
2017-08-02 21:32:17 (8 lat temu)
2023-03-20 08:03:12 (3 lata temu)
Waldemar S
 
+3 głosów:3
to z balkonem wystarczy, to bez balkonu moim zdaniem jest zbędne.
2023-04-01 11:36:35 (3 lata temu)
fantom
 
+2 głosów:2
Skoro jeden chce wywalić jedno a drugi drugie, to może zostawię oba i będzie salomonowe rozwiązanie?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lietry
2023-04-01 15:29:28 (3 lata temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do Waldemar S: Nie jestem zwolennikiem Takich zdjęć, jak to nazwał Tomek (bliźniacze). Twoich zdjęć bliźniaczych także nie jestem zwolennikiem, chociaż zgodnie z regulaminem to nie są duble. Jeżeli już fachowcy "administratorzy" stwierdzili że są to prawie duble, to powinny być usuwane, wszystkie pojawiające się na portalu. Szkoda że nie wypowiada się w tym temacie ten najważniejszy czyli Neo.
2023-04-01 12:08:33 (3 lata temu)
Rafał T
 
+1 głosów:1
do Waldemar S: Ja zostawiłbym to bez balkonu i kabla. Przy okazji (nie zaglądałem tu dawno) Każdy powinien posprzątać swoje takie "prawieduble". Wiem że nie zawsze pamiętamy gdzie są - mogą "wypłynąć" przy okazji, wskazane przez innych.
2023-04-01 15:13:12 (3 lata temu)
Waldemar S
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Zgadzam się w pełni z Twoją uwagą, uważam również, że grupa użytkowników, która teraz siedzi cicho z obawy przez wyimaginowanymi restrykcjami ze strony nazwijmy to pewnej kasty, powinna również się wypowiedzieć, wszak to wolne komentarze, unikniemy w ten sposób wyssanych z palca dziwacznych zwyczajów i pseudo zasad.
2023-04-01 12:14:04 (3 lata temu)
Merleen
 
+3 głosów:3
Sądzę, że to może być to miejsce:

Nr budynku nawet się zgadza, współczesne przeznaczenie również koreluje z tą fotografią.
2023-06-22 13:29:58 (3 lata temu)
4elza
 
+1 głosów:1
Wymiana, inne źródło, uzupełnienie autora.
MNW datuje to na ~ ok. 1896.
2024-10-25 08:29:32 (rok temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
2025-10-14 01:12:29 (8 miesięcy temu)
4elza
 
+1 głosów:1
Datowanie wg MNW - "nie po 1896"...autor Stanisław Trzciński.
Do ewentualnej wymiany:
2024-10-25 08:02:25 (rok temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do 4elza: Chyba prawie po roku warto podmnienić....☺☺☺
2025-09-17 15:31:14 (9 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
33 Dyskusji (ostatnia 8 miesięcy temu)
"Droga państwowa Częstochowa - Herby w województwie kieleckiem. (Generalny remont w okresie dziesięciolecia)."
Podczas pielgrzymki Z Kowar do Częstochowy. Fragment ulicy św. Barbary, w tle wieża bazyliki.
1860
-
1901
1860
-
1908
1901
-
1915
1905
-
1930
1910
-
1930
1925
-
1955
1925
-
2010
1962
-
2013
2013
-
2015
2013
-
2015
Ulica Barbary, św. - obiekty i wydarzenia
17 30-32
79
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet