| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Warszawska
1
2
14
3
5
7
9
9a
11
13
15
15
17
19
21
23
27
31
30
34
35
36
37
41
46
48
53
57
59
67
75
76
77
78
79
85
93
97
101
102
103
104
109
111
Więcej (4)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Upiorny nastrój, czy to był poranek po ataku obcych ?
2014-06-04 00:49:50 (12 lat temu)
Stenek
 
...Alcatraz?
2014-06-04 13:03:13 (12 lat temu)
Marcin Bajor
 
+4 głosów:4
Mam wątpliwości, czy to są lata 1975-1977. Ta antena satelitarna...:)
2025-02-10 20:02:55 (rok temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
do Marcin Bajor: początki odbioru satelitarnego to końcówka 1988, myślę, że śmiało dół to 1989
2025-02-10 20:09:17 (rok temu)
do Woj11: Doskonale pamiętam jak u mnie na osiedlu pod koniec 80-tych pojawił się pierwszy talerz. Nie była to taka mała antena jak tu na zdjęciu tylko ogromna misa na dachu.
2025-02-10 20:14:38 (rok temu)
do Marcin Bajor: Bo satelity nadawały dla odbiorcy z Europy Zachodniej, Polska była na granicy zasięgu stąd "micha" musiała być duża.
2025-02-11 07:24:32 (rok temu)
yani
 
Z dyskusji wynika iż datowanie jest błędne, a co za tym idzie - również źródło...
Może wrzucający by się wypowiedział?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2025-02-11 12:32:16 (rok temu)
polskup
 
Ciekawy raster. Odbitka na tkaninie? Wystawa?
2025-02-11 12:43:14 (rok temu)
fantom
 
do yani: Wrzucający przepadł gdzieś w zeszłym roku.
2025-02-11 12:44:39 (rok temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Fotopiesek :)
2013-07-12 19:57:05 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Widzę, że Agatka już wróciła na rower. Bardzo się cieszę- pozdrowienia.
2013-07-12 21:59:53 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Pierwszy dzień na rowerze po tym incydencie rowerowym :)
2013-07-12 22:04:36 (12 lat temu)
Rafał T
 
+1 głosów:1
A o fotopiesku cisza : )
2013-07-12 22:31:27 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Rafał T : Żeby nie przytłoczył swoją obecnością rowerowej Agatki ;)
2013-07-12 22:33:17 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Tam fotopiesków jest sporo ale jeszcze więcej nietrzeźwych ludzi - więcej niż tych, którzy nie spożywali alkoholu ;) No ale ponoć ulice Warszawska i Garibaldiego nie cieszą się zbyt dobrą opinią Częstochowian.
2013-07-12 22:37:06 (12 lat temu)
da signa
 
+3 głosów:3
Budynek nie istnieje. Zniknął w latach 2015-16.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2024-06-02 21:59:28 (2 lata temu)
Mam pewne wątpliwości, czy to zdjęcie przedstawia Łódź.
2016-08-09 22:32:25 (9 lat temu)
esski
 
do blaggio.: Z pewnością ten sam pojazd który uwiecznił Piotrkowską.
2016-08-09 22:34:04 (9 lat temu)
WW
 
+3 głosów:3
To było trudne, ale mamy to: ul. Warszawska w Częstochowie Przygnębiająca jest degradacja, jaka dotknęła tę przestrzeń od 1939 r.
2016-12-17 17:24:51 (9 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
do WW: To teren dawnego getta, mogło być dużo gorzej.
2016-12-17 19:19:35 (9 lat temu)
do WW: Gratulacje.
Co do stanu tej okolicy, zwłaszcza po stronie wschodniej do rzeki, pozostaje tylko potwierdzić. Również znam te miejsca z autopsji.
2016-12-17 20:41:36 (9 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
Ulica Warszawska - mniej więcej to miejsce:

Teren zarósł drzewami ale stoi do dzisiaj dom pośrodku ze ślepą szczytowa ścianą (Warszawska 230) oraz stacja trafo w głębi.
2018-01-14 03:22:16 (8 lat temu)
do ritterswalder: No no, brawo. Wiele razy tędy przejeżdżałem a nigdy bym nie poznał że to jest to miejsce :)
2018-01-14 12:57:44 (8 lat temu)
ylooC
 
+2 głosów:2
Częstochowa - Narożnik Nowego Rynku z wylotem ulicy Warszawskiej

To samo co tutaj
2019-09-09 17:36:04 (6 lat temu)
fantom
 
do ylooC: Zgadza się ;)
2019-09-09 17:52:23 (6 lat temu)
4elza
 
Skorygowałam przypisanie.
2023-12-02 07:46:42 (2 lata temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
Przeniosłem na Warszawską.
2023-12-02 18:36:25 (2 lata temu)
Marcin Bajor
 
+3 głosów:3
Pierwszy raz widzę to foto. Fajne znalezisko. Kamienica pierwsza po prawej to aktualnie Warszawska 111, a ta najwyższa kilkadziesiąt metrów dalej to Warszawska 101.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2025-02-10 18:50:11 (rok temu)
labeo7
 
do Marcin Bajor: Dzięki za lokalizację zdjęcia i szczegółowy opis :)
2025-02-11 00:00:43 (rok temu)
jasiekjanow
 
+1 głosów:1
Huta Szkła "Paulina" to dzisiejsza huta Stoelzle w Częstochowie, na Wyczerpach.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2025-10-10 18:39:50 (8 miesięcy temu)
labeo7
 
do jasiekjanow: Dzięki. Nie spodziewałem się, że tak szybko zagadka zostanie rozwiązana ;)
2025-10-10 19:34:35 (8 miesięcy temu)
do labeo7: Polecam się :)
Ale lokalizacja to zdecydowanie gdzie indziej niż w Wymiarkach ;)
2025-10-10 21:04:20 (8 miesięcy temu)
labeo7
 
do jasiekjanow: No tak, wpisałem w wyszukiwarkę Stoelzle i przeniosło mnie do lubuskiego :)
2025-10-11 19:43:41 (8 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
14 Dyskusji (ostatnia 8 miesięcy temu)
Ulica Warszawska - obiekty i wydarzenia
1
48
53
452a
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet