| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat karkonoski
OBIEKTY - Dąbrowica
Obiekty w okolicy
Dąbrowica 37
38
m
Dąbrowica
Most /Dąbrowica/ (tymczasowy)
59
m
Dąbrowica
Dąbrowica 35
70
m
Dąbrowica
Most /Dąbrowica/
78
m
Dąbrowica
Dąbrowica 38
96
m
Dąbrowica

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Dąbrowica 36

Dawniej: Villa Rudolf
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
To absolutnie nie jest Wojanów, proszę nie wprowadzać w błąd
2018-08-22 22:03:45 (7 lat temu)
W istocie na aukcji było napisane Schildau, co nie oznacza, że należy wierzyć sprzedawcy. Gdybym tak ślepo wierzył we wszystko co tam piszą to bym miał 2 razy więcej pocztówek niż mam. Budynek na fotografii to Dąbrowica 36-sprawdziłem to zanim pocztówkę kupiłem -tak już niestety mam, gdy muszę za coś zapłacić niemałe pieniądze, tylko potem okazuję się, że większość z tych pocztówek ląduje tutaj zamieszczanych głównie przez Ciebie, a fakt ten nieco psuje radość z kolekcjonowania i z pewnością też zaniża wartość takiej kolekcji.
2018-08-28 15:49:49 (7 lat temu)
Doprecyzuję więc. Zdjęcie/pocztówka, która pojawiła się już w internecie nie jest już dla mnie tak atrakcyjna i z pewnością w czasie licytacji dam mniejszą kwotę. Ja tak mam i wielu innych kolekcjonerów tak ma, ale jak się nie zbiera tylko ogląda już to co ktoś zamieścił to inna sprawa.
2018-08-28 16:03:47 (7 lat temu)
Zygmunt_ra a słyszales o czyms takim jak reprodukcje obrazów?:) sam mam w domu damę z łasiczką na płótnie tyle, że większą:) Obrazy tak samo by osiągały większą wartość jeśli ich kopiowanie nie byłoby dozwolone/możliwe, a tak ktoś może się zadowolić kopią i analogicznie skanem z FP
Pozdrawiam
2018-09-09 22:00:29 (7 lat temu)
fantom
 
+2 głosów:2
do PaulvonHirschberg: Nie wprowadzam w błąd tylko opieram się na opisie z aukcji który jest jak dotąd jedynym tropem. Dopóki ktoś nie udowodni że jest inaczej - nie ma powodu aby opisowi nie wierzyć. Jeśli znasz lokalizację tego budynku to podaj.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lietr.
2018-08-22 22:33:08 (7 lat temu)
da signa
 
+4 głosów:4
do PaulvonHirschberg: Własna , namalacna kolekcja , a wirtualna fotopolska to dwie rożne sprawy. Myślę,że nie powinieneś z tego powodu deprecjonować wartości swojej kolekcji.
2018-08-28 15:59:38 (7 lat temu)
fantom
 
+3 głosów:3
do PaulvonHirschberg: To że kupiłeś pocztówkę na aukcji nie oznacza że posiadasz prawo do wizerunku na niej zawartym. W tym przypadku prawa autorskie wygasły i mogę zdjęcie publikować zgodnie z prawem. Ty masz prawo pocztówkę kupić, ja mam prawo publikować jej wizerunek. Nie robię tego w celu zaniżania wartości czyjejkolwiek kolekcji. Miej pretensje do osób które zamieszczają skany archiwalnych zdjęć w necie na aukcjach. Polecam też lekturę Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Poza tym Dąbrowica graniczy z Wojanowem więc aż takiego powodu do histerii nie widzę - to apropos pierwszego komentarza.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literki
2018-08-28 16:11:44 (7 lat temu)
da signa
 
+2 głosów:2
do PaulvonHirschberg: Na fotopolsce, zdjecie czy widokówka nie jest trofeum samym w sobie, a dokumentem przedstawiającym rzeczywistośc na nim zapisaną w danym momencie . Słuzy do porównan, czy zwyczajnego uwiecznienei nieistneijąccyh obiektów. Tak przynajmniej ja to odbieram
2018-08-28 16:15:42 (7 lat temu)
zygmunt_ra
 
+3 głosów:3
do PaulvonHirschberg: Coś tu jest nie halo - czyli np. jak zbieram obrazy Kossaka, to wrzucenie fotografii danego obrazu do sieci pomniejsza od razu jego wartość kolekcjonerską? Jakaś obłędna logika z którą się już zetknąłem u niejakiego Witoldo ze Szczytna, który swego czasu ogłosił portal FP zabójcą kolekcjonerstwa pocztówek ... trochę się już powtarzam z tym gościem, ale te demony co jakiś czas powracają -;)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2018-08-28 22:27:01 (7 lat temu)
mniszek
 
do PaulvonHirschberg: Wpadła mi w ręce litografia z I połowy XIX wieku ukazująca kościół w Kowarach. Zapewne też pochodzi z miejscowej drukarni. Niestety nie zawiśnie u mnie na ścianie, ale liczę na udaną reprodukcję:) ..która pójdzie raczej do oprawy. A w celu niezaniżania wartości oryginału :) skan nie trafi na FP.
2018-09-21 21:00:03 (7 lat temu)
TW40
 
do mniszek: A szkoda...
2018-09-21 21:07:16 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 7 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet