| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat pucki
Obiekty w okolicy
Pomnik Rybakom z Dębek
235
m
Dębki
Rybaczówka
243
m
Dębki
Urząd Morski w Gdyni Oddział Lubar...
392
m
Dębki
Spacerowa 16
461
m
Dębki
Spacerowa 17
541
m
Dębki

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Plaża w Dębkach

1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
mamik
 
Ten deszcz dogonił mnie tutaj
2011-05-12 21:46:52 (15 lat temu)
pawulon
 
do mamik: A to na pewno są Dębki w Pomorskim, a może jednak Dąbki w Zachodniopomorskim koło Darłowa ?
2011-05-12 22:01:03 (15 lat temu)
mamik
 
do pawulon: To są te Dębki. Do zachodniopomorskiego bym nie zdążył dojechac ;-)
2011-05-12 22:05:05 (15 lat temu)
pawulon
 
do mamik: A plaża taka podobna :)
2011-05-12 22:06:31 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do pawulon: Niewiele odcinków naszego wybrzeża wygląda inaczej :)
2011-05-12 22:08:54 (15 lat temu)
pawulon
 
do ZPKSoft: A przydały by się jakieś fiordy, szkiery itp. Było by ciekawiej, a tak tylko piasek i piasek i.... ;))
2011-05-12 22:16:46 (15 lat temu)
mamik
 
do pawulon: Na Rozewiu jest trochę inaczej, stromo, wąsko i kamieniście.
2011-05-12 22:18:22 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
do pawulon: I tylko w jednym kolorze. A są plaże z prawie czarnym np.w Hiszpanii.
2011-05-12 22:30:31 (15 lat temu)
mamik
 
do mamik: O Jastrzębią Górę mi chodziło
2011-05-12 22:36:32 (15 lat temu)
pawulon
 
do ZPKSoft: Tam mnie jeszcze nie zaniosło, ale kto wie... :)
2011-05-12 22:37:49 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:2
Fotopiesek :)
2012-06-06 09:50:15 (14 lat temu)
PEŻ
 
+2 głosów:3
Fotojamnik.
2012-06-06 11:07:37 (14 lat temu)
nobi55
 
super plaza
2014-08-06 21:29:07 (11 lat temu)
Jorg
 
+1 głosów:1
W latach 80-tych rokrocznie leniuchowałem na tej przepięknej i stosunkowo pustawej plaży.
2014-08-07 09:39:57 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 11 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet