| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (4)
Obiekty w okolicy
Sklep sieci Pepco
15
m
Sosnowiec
Dekerta 14/I
20
m
Sosnowiec
Dekerta 12
24
m
Sosnowiec
Dekerta 18
28
m
Sosnowiec
Dekerta 10
37
m
Sosnowiec

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
4elza
 
+1 głosów:1
Budynki mają osobne adresy: 14 i 14/I, skorygowałam przypisanie.
2023-11-25 05:54:23 (2 lata temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
To jest dokument. Te obmurowania są zsypami na węgiel czy wejściami do piwnic? U nas do piwnic wchodzi się zawsze z korytarzy.
2017-11-20 10:02:57 (8 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
Piekne..te podwórka napewna pamiejtaja setky pierwszych pocaluków, pierwszych papierosów i pierwszych piw. Cale generacije tu wyrastaly i maja do końca źicza napewno bardzo mile wspomnienia. Bardzo piekna seria dokumentacijna, brawo.
2017-11-20 12:39:16 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Chyba za porządne i za długie jak na zsypy węgla.
2017-11-20 10:16:29 (8 lat temu)
mir242
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: To wejścia do piwnic a zsypy są obok, praktycznie pod każdym oknem. Mieszkałem też w podobnej kamienicy ale wejście było z korytarza. Więc nie ma chyba reguły.
2017-11-20 16:14:54 (8 lat temu)
mir242
 
do vetinari: Dzięki ;)
2017-11-20 16:15:40 (8 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
Brama z straźnikiem :-)
2017-11-20 12:32:56 (8 lat temu)
mir242
 
+1 głosów:1
do vetinari: "Bramkarz" lub "Robin Hood" ;-)
2017-11-20 16:31:29 (8 lat temu)
Banita
 
+1 głosów:1
do rdx0: Już to kiedyś wałkowałem i także miałem dylemat ale ostatecznie ten
2024-04-01 23:20:33 (2 lata temu)
Banita
 
do Banita: Szersze okno nad przejściem, rynna z lewej w wyciętym gzymsie, brak balkonów na 2 piętrze, wąskie okno na parterze pod urwanym balkonem
2024-04-01 23:27:11 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 2 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet