| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Drogi w woj. lubuskim

Autostrady w woj. lubuskim

Drogi ekspresowe w woj. lubuskim

Drogi gminne w woj. lubuskim

Drogi krajowe w woj. lubuskim

Drogi powiatowe w woj. lubuskim

Drogi wojewódzkie w woj. lubuskim

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Drogi w woj. lubuskim

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123następna
W którym dokładnie to jest miejscu? Jaki macie adres? Chociszewo, czy Rogoziniec?
2013-03-13 21:50:05 (13 lat temu)
Rena
 
Jadąc od Lutola Suchego mamy Chociszewo dalej pod wiaduktem autostrady i tory skręcamy w lewo droga pomiędzy cmentarzem a autostradą jest droga dojazdowa dla zaopatrzenia MOP Rogoziniec
2013-03-13 22:19:05 (13 lat temu)
marjallo
 
+1 głosów:1
Proponuję rozdzielić te MOP
2023-08-24 15:00:38 (2 lata temu)
Dałby radę ktoś to zrobić? Ja nie mam uprawnień.
2023-08-25 08:56:56 (2 lata temu)
Rogoziniec
2023-08-25 11:46:23 (2 lata temu)
Rena
 
do Danuta B.: Mop Chociszewo i Mop Rogoziniec są identyczne jedynie leżą po przeciwnych stronach autostrady A2
2013-03-13 21:59:52 (13 lat temu)
do Rena: A możesz mi dać link do mapy Google. Byłam w obu wsiach, ale pewno do nich to daleko. Raczej przypiszę do A2 w lubuskim.
2013-03-13 22:02:18 (13 lat temu)
WW
 
do Danuta B.: Ale jednak trzeba będzie przypisać do tych wsi, nie może być przecież jedynie przypisanie liniowe.
2013-03-13 23:13:46 (13 lat temu)
do Rena: Od strony Rogozińca - po drugiej stronie autostrady? Bo patrząc na zdjęcie po prawej mamy cmentarz i
2013-03-13 22:12:55 (13 lat temu)
Rena
 
do Danuta B.: Na pierwszym zdjęciu mamy w głębi wieś Chociszewo,
po prawej droga pomiędzy autostradą a cmentarzem do mop Rogoziniec.
2013-03-13 22:24:46 (13 lat temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
do marjallo: Dodałem obiekt MOP Rogoziniec, w starym zmieniłem nazwę odpowiednio. Jedno zdjęcie, opisane jako tylko Rogoziniec, przeniosłem. Inne pozostawiam lepiej zorientowanym.
2023-08-25 09:30:19 (2 lata temu)
Rogoziniec
2023-08-25 11:43:45 (2 lata temu)
marjallo
 
+1 głosów:1
Rogoziniec
2023-08-25 11:43:14 (2 lata temu)
Chociszewo
2023-08-25 11:41:00 (2 lata temu)
Parking jest poza miastem. Odpisuję od ul. Powstańców Wielkopolskich i przypisuję do drogi wojewódzkiej nr 315,
2025-08-18 18:55:55 (10 miesięcy temu)
Jazzek
 
+4 głosów:4
Z odległości do Wrocławia wychodzi, że to jest A18, węzeł Świętoszów.
2026-05-05 14:08:26 (miesiąc temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
do Jazzek: To w takim razie przerobiłem, co trzeba.
2026-05-05 19:53:37 (miesiąc temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
Zostaw tylko 1965. Produkcja filmu tylko w tym roku
2024-02-20 15:49:24 (2 lata temu)
Jazzek
 
Pasuje węzeł Luboszów od południa lub węzeł Golnice od północy. Ze względu na drzewa liściaste raczej ten drugi.
2024-02-20 16:27:25 (2 lata temu)
do Woj11: Mówisz - masz.
2024-02-20 15:54:10 (2 lata temu)
Proszę o uzupełnienie kilometrażu wszystkich obiektów Południowego Kanału Obry .
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2025-08-21 08:30:14 (10 miesięcy temu)
do da signa: Masz tzw. wszystkie obiekty. ;-)
A wszystkiemu temu winien jest kolega Marcin (Mag), który nawet na każdym strumyku z jednym obiektem zakładał kilometraż, i teraz nie ma wyjścia...
2025-08-21 20:27:25 (10 miesięcy temu)
da signa
 
+2 głosów:2
do blaggio.: Bardzo dziękuję. Aż miło popatrzeć. Teraz obiekty pięknie ułożyły się wg. kolejności występowania :))
2025-08-21 20:48:52 (10 miesięcy temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
Z drogami, jak z rzekami. Przypisanie do miejscowości niezbędne.
A znacznik na mapie do wymiany. ;-)
2025-08-29 22:18:15 (9 miesięcy temu)
BiteMe
 
+1 głosów:1
Takie drzewa są głównie przy zakrętach drogi niedaleko Cychr (niezbyt ostrych zakrętach, stąd na mapie droga to prawie linia prosta). Łatwo powiedzieć, ale żeby znaleźć konkretne miejsce, to inna sprawa. Tu:

2025-08-30 15:58:50 (9 miesięcy temu)
do blaggio.: Brałam przykład z innych podobnych obiektów. Skorygowałam zgodnie z uwagami, ale chyba jest to jedyna droga , która jest tak przypisana. A jeśli nie jedyna to jedna z nielicznych :))
2025-08-30 00:27:04 (9 miesięcy temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
do da signa: No, to zaskoczyłaś mnie.
Teraz widzę, że nie wyraziłem się wystarczająco precyzyjnie. Moja wina. Miałem na myśli tylko przypisanie zdjęcia do miejscowości analogicznie do sposobu, jak robimy to ze zdjęciami rzek. A zastrzeżenie do znacznika miałem, bo wydało mi się, że jest inny niż powinien, ale niekoniecznie chodziło mi o liniowy.
Ja raczej nie preferuję sposobu przypisania drogi, jaki zastosowałaś. Tu akurat droga jest krótka, ale w większości przypadków jest to niepraktyczne. A tak na marginesie, tworzenie obiektu drogi dla jednego zdjęcia jest oczywiście jak najbardziej dopuszczalne, ale biorąc pod uwagę długość drogi jedno zdjęcie niewiele jest w stanie powiedzieć o niej jako całej.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2025-08-30 13:35:23 (9 miesięcy temu)
do da signa: Aaa, teraz widzę. że niechcący drodze nadałaś rodzaj obiektu stacja kolejowa i stąd była moja uwaga.
2025-08-30 13:44:46 (9 miesięcy temu)
do blaggio.: Droga już jest drogą, a nie stacją. Te znaczniki czasem podstępnie się zmieniają w czasie zapisywania obiektu :) Zdjęcie zrobiłam miedzy Cychrami a Dargomyślem, więc chyba przypisywanie go do miejscowości nie bardzo ma sens. A cała droga wygląda dokładnie jak na tym zdjęciu, gęsty starodrzew , wąsko i słaba nawierzchnia :)
2025-08-30 13:53:22 (9 miesięcy temu)
do da signa: Jeśli rzeczywiście nie jesteś w stanie nawet za pomocą GSV określić, gdzie to było, to trudno. Generalnie wskazane jest jednak przypisywanie zdjęć też do wsi, w granicach której jest to, co widać, bo miejscowości są podstawowym elementem sytemu. W zasadzie to zdjęcie powinno trafić też do niezidentyfikowanych. ;-)
2025-08-30 14:34:30 (9 miesięcy temu)
do da signa: Do drogi przypisałem jeszcze kilka innych zdjęć ją przedstawiających, bo tak by należało zrobić, gdyby chcieć być konsekwentnym tworząc obiekt drogi i być w zgodzie z ogólnymi zasadami. ;-)
2025-08-30 15:16:59 (9 miesięcy temu)
do BiteMe: I nawet jest znak ostrzegawczy po lewej. To jest formalnie w granicach Dargomyśla (granica miejscowości jest na granicy lasu).
2025-08-30 16:08:40 (9 miesięcy temu)
....no wreście ☺☺☺
2026-03-16 17:54:57 (3 miesiące temu)
ZPKSoft
 
do vetinari: Wpadłam tylko na chwilę, za moment kolejna podróż, tym razem niestety z tych smutnych :(
2026-03-16 18:07:33 (3 miesiące temu)
Pokaż na mapie
22 Dyskusji (ostatnia miesiąc temu)
Drogi w woj. lubuskim - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet