| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Drogowa Trasa Średnicowa – droga szybkiego ruchu, biegnąca obecnie od Katowic
do Gliwic, niemal równolegle do autostrady A4 przez sześć miast Górnośląskiego Okręgu
Przemysłowego: Katowice, Chorzów, Świętochłowice, Rudę Śląską, Zabrze i Gliwice. Droga
na całej obecnej długości jest bezkolizyjna, dwujezdniowa i posiada minimum trzy pasy ruchu dla każdego kierunku jazdy.

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
1234następna
Bardzo dobre ujęcie. Jak gdyby kominy EC Zabrze wyrastały z tego tunelu. No i 'miód na me oczy', czyli elektrofiltr produkcji ELWO zainstalowany na dachu kotłowni. Super.
2016-02-28 11:48:24 (10 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do Andrzej G: To może być unikatowe zdjęcie (tak wyglądał kiedyś śnieg).
2016-02-28 12:02:34 (10 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Już jest archiwalne ze względu na kominy.
2016-02-28 12:12:19 (10 lat temu)
do Eugeniusz S.: Masz racje, ale jak spojrzysz to jeszcze kominy jakiejś tam widać ale tyle śniegu to ....
2016-02-28 12:15:20 (10 lat temu)
do piotr brzezina : Jeszcze mamy zimę wszystko możliwe.
2016-02-28 12:17:27 (10 lat temu)
do Eugeniusz S.: Ja już sporadycznie wyjeżdżam skuterem.
2016-02-28 12:20:33 (10 lat temu)
Andrzej G
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Ja w końcówce stycznia, powtarzam i piszę wyraźnie STYCZNIA rozpocząłem sezon rowerowo-turystyczno-fotograficzny. A z natury należę do grupy ciepłolubnych.
2016-02-28 13:16:28 (10 lat temu)
do Andrzej G: Je też należę (z racji wieku) do ciepłolubnych. W tym roku już wyjechałem skuterem (należę do leniuchowatych) 5 razy.
2016-02-28 14:09:10 (10 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
To jest wiadukt na ulicy Wolności.
2020-02-23 22:32:05 (6 lat temu)
do Eugeniusz S.: Przeniosłem obiekt
2020-02-24 15:59:10 (6 lat temu)
do Eugeniusz S.: Dzięki
2020-02-24 16:00:59 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Eugeniusz S.: Silny jesteś ;-)
2020-02-24 17:28:00 (6 lat temu)
Pirx
 
Przecież to Gliwice na wysokości Palmiarni
2016-04-29 11:54:07 (10 lat temu)
To nie jest podziemne przejście tylko pod wiaduktem :)
2018-09-27 18:15:55 (7 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do da signa: Ja tego obiektu nie zakładałem ale też mi to nie pasuje. Masz rację zmienię na to co proponujesz brzmi bardziej realnie. "Przejście pod wiaduktem"
2018-09-27 18:20:26 (7 lat temu)
Zmechanizowana obudowa hydrauliczna Fazos....poznaje te elementy....
2020-12-17 18:35:10 (5 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do vetinari: Tego gościa znasz ?
2020-12-17 18:45:19 (5 lat temu)
vetinari
 
+5 głosów:5
do piotr brzezina : Nie, ja chopaków z poludniowej zmiany raczej nieznam, natomiast tą obudowe naprawialem ☺☺☺
2020-12-17 18:46:46 (5 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
do vetinari: Niestety firma Fazos zbankrutowała w 2014.
2020-12-17 19:43:56 (5 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do ritterswalder: No, tego niewiedzialem, dziękuje za info. Fazos mial jedną bardzo fajną zalete. Na jego naprawe potrzebowaleś tylko mlotek i większy mlotek. I jak uźyleś słowa "kur.." to nawed się przestraszyl i sam się reperowal ☺☺☺ Ale powaźnie, wsiedzie byl dostęp, proste uchwyty walców, moźna go bylo cyla rozebrać w wyrobisku i ponownie wybudować nowy. prosty w obsludze i naprawie....Ale zbyl "lekki" na obecne warunky, zbyt szybko się poddawal ciśnieniu nadloźa albo podloźa....
2020-12-18 15:37:13 (5 lat temu)
Wygląda raczej jak piwnica-ziemianka. To na pewno teren dawnych ogródków działkowych?
2021-03-14 02:40:40 (5 lat temu)
do Grzegorz Małyszczuk: Tak,
podaję lokalizację: 50.296000609759346, 18.832639677150176
Nawet z satelity nie widać.
2021-03-15 12:56:46 (5 lat temu)
ulec
 
+2 głosów:2
Można by przypisać most do Kłodincy.
2026-01-08 09:55:11 (5 miesięcy temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do ulec: Załatwione
2026-01-08 10:04:51 (5 miesięcy temu)
Przeniosłem do obiektu.
2022-09-12 08:34:44 (3 lata temu)
Ciekawostka to nieistniejący węzeł na mapie na wysokości wiaduktu nad linią kolejową na granicy Świętochłowic / Rudy Śląskiej. Według wstępnych planów KRR (kolejowego ruchu regionalnego) miał w tamtym miejscu znajdować się przystanek Ruda Śląska - Średnica Drogowa.
2024-02-22 19:08:08 (2 lata temu)
Milena Sontowska
 
+1 głosów:1
Skarga, Ściegienny, ten ksiądz i ten ksiądz, ten Piotr i ten Piotr, ten patriota i ten patriota, idzie się pomylić :)
2024-02-21 00:07:34 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
34 Dyskusji (ostatnia 5 miesięcy temu)
Widok z wiaduktu na Drogową Trasę Średnicową ( DTŚ - ka)
Widok z wiaduktu na ulicy Skargi na Drogową Trasę Średnicową w kierunku Rudy Śląskiej.
1986
-
1989
1986
-
1996
1986
-
2008
2006
-
2011
2010
-
2011
2011
-
2011
2011
-
2011
2011
-
2011
2011
-
2015
2012
-
2015
Drogowa Trasa Średnicowa, DW - 902 - obiekty i wydarzenia
STR.1 STR.2 następna
Drogowa Trasa Średnicowa, DW - 902 w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet