| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Dworzec kolejowy
Najbliższe atrakcje turystyczne
Niedurnego 99
1044
m
Ruda Śląska
Wielki piec „A”
1354
m
Ruda Śląska
Kościół św. Michała Archanioła
1764
m
Ruda Śląska
Kościół św. Pawła Apostoła
1860
m
Ruda Śląska
Wieża ciśnień
2005
m
Ruda Śląska

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Mikrob
 
Mmhhh... Poldek. Pasuje do Święta Niepodleglosci.
2011-11-10 23:06:36 (14 lat temu)
Pasuje, pasuje w 60 - tą rocznicę FSO jest ślad niepodległości, a jeszcze jakby był czerwony ...
2011-11-11 16:34:11 (14 lat temu)
Budki "Ruchu" brakuje - przez lata stała z prawej pod budynkiem.
2011-11-11 18:17:35 (14 lat temu)
WW
 
+5 głosów:5
Jaki to śliczny budynek.
2012-02-05 21:56:57 (14 lat temu)
Był nawet jakiś czas na trasie Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego, ale go ostatnio skreślili.
2012-02-06 07:53:05 (14 lat temu)
mamik
 
do Tomasz Górny (Nemo5576): Może przez te kibolskie bohomazy?
2012-02-06 09:39:21 (14 lat temu)
Nemo --może masz fotki ze środka tego dworca ?
Gdzie ta moja ostrość.
2012-02-06 17:23:09 (14 lat temu)
do piotr brzezina : Nie miałem statywu, wiec nawet nie wchodziłem do środka. A ostrość z reguły jest w krzakach ;) Przynajmniej u mnie rzadko wychodzi tak jak wyżej. Czyli muszę się jeszcze dużo nauczyć :)
2012-02-06 17:26:05 (14 lat temu)
Dana
 
Do Niewidzialna Ręka ! Ta sama widokówka jest już na stronie. Jeśli nie ma specjalnej różnicy w jakości między obiema odbitkami, proszę moją szybciutko wyrzucić.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2015-11-17 19:37:05 (10 lat temu)
do Dana : ja na razie bym zostawil obie, tamta jest zeskanowana z jakims brudem, ale chyba wyrazniejsze szczegoly ma... zobaczymy :)

EDIT: chyba bym jednak twoja zostawil
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit
2015-11-17 22:56:06 (10 lat temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Do Wojtek: zrobię jeszcze jeden scan.
2015-11-18 05:57:19 (10 lat temu)
ciekawe, czy wiata zostala przeniesiona, czy ta istniejaca, to zupelnie nowa konstrukcja
2015-11-23 14:56:53 (10 lat temu)
do Wojtek-SRS: Tej wiaty niema była tylko do jednego toru przed rozbudową.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korek
2015-11-23 15:36:01 (10 lat temu)
do Eugeniusz S.: wiem, ze jej tam nie ma, ale zastanawialem sie, czy istniejaca na peronie, to ta sama, czy calkiem inna.
2015-11-24 14:53:21 (10 lat temu)
Dana
 
do Eugeniusz S.: Natrafiłam na pocztówkę ze stemplem 19.11.1909.
2022-08-13 08:12:28 (3 lata temu)
do Wojtek-SRS: Inna, obecna ma słupy w osi wiaty. Tu są dwa rzędy słupów.
2022-08-14 13:55:27 (3 lata temu)
ireneusz1966
 
+1 głosów:1
Ten przy ciężarówce to dworzec Chebzie
2021-11-18 23:08:48 (4 lata temu)
do ireneusz1966: Na dalszym planie Kopalnia Paweł.
2021-11-19 08:08:15 (4 lata temu)
PiotrW
 
No ale co te chorzowskie schody maja wspólnego z dworcem. Wodzowie FP, jaki sens ma umieszczanie tutaj kadrów ze wspólczesnych filmów?
2021-11-19 19:38:49 (4 lata temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do PiotrW: Bo.... istnieje podobiekt

Po drógie, jeźeli dobrze zrozumialem opis, to widoczne schody które wytykaś juź nieistnieją, i po trzecie, zanim ponownie będzieś komuś wytykal drzezge w oku, to spójrz jak dlógo czekamy znaim dodajeś regulaminowi opis swojich zdjęć tak jak naprz. tutaj


2021-11-19 19:49:57 (4 lata temu)
Jarosław Dubowski
 
+2 głosów:2
do PiotrW: Nie istnieją również budynki na peronie st. Chorzów Miasto, kominy stalowni, stalownia. Kopalnia Paweł też nie istnieje...
2021-11-19 22:09:59 (4 lata temu)
PiotrW
 
do vetinari: To mże zaozyć podobiekt.. Pacanów na podstawie kreskówek z Koziołka Matołka
2021-11-19 23:59:33 (4 lata temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do PiotrW: Zapòżno, już jest.
2021-11-20 05:36:52 (4 lata temu)
Ja_Q_b
 
60 lat Rudy Śląskiej nie było w 2011...
2021-11-14 07:31:10 (4 lata temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
Tu też Star 29,kiosk też na 100% nie z lat 60-tych
2023-09-29 23:15:11 (2 lata temu)
rdx0
 
+1 głosów:1
do Woj11: hasło niech żyje i zwycięża socjalizm chodziło w mniej więcej 1977
2023-09-29 23:24:33 (2 lata temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do rdx0: Zdjęcie z linku ma błędna datację. Fryzury pań i ludobójstwo w Wietnamie w 77 były już nieaktualne. Hasło już 1969 wisiało na budynku ZSL
2023-09-29 23:40:16 (2 lata temu)
reden
 
do rdx0: Ochab już w 1956 r. tym hasłem kończył przemówienia.
2023-09-30 17:49:35 (2 lata temu)
reden
 
+1 głosów:1
do Woj11: W "Daleko od szosy" (1976) przy kiosku nie ma jeszcze ławki i jest jeszcze bruk przed dworcem. Tu raczej płasko, czyli asfalt.
2023-09-30 18:10:08 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
7 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Dworzec kolejowy - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet