| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Gazownia i wodociągi miejskie
198
m
Głogów
Topolowa 2
316
m
Głogów
Wieża ciśnień
328
m
Głogów
Obiekt kolejowy ??
376
m
Głogów
Port zimowy
426
m
Głogów

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Elektryczna 24-24b

Dawniej: Reichsbahn Verwaltungsgebäude
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Hellrid
 
A to nie Berlin, a wydawnictwo z Głogowa?
2015-02-22 17:36:21 (11 lat temu)
Nikt nie podejmie wyzwania?
2015-03-11 20:33:54 (11 lat temu)
do Hellrid: Datowanie według ŚBC to 1866-1893. Tam podpisali to jako fragment nowego miasta w Głogowie. Są jakieś problemy ze stroną, więc daję link do Europeany: .
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2015-02-22 19:39:17 (11 lat temu)
do Gamebitt: "Neustadt, Wilhelmstadt - Dawne przedmieście miejskie zawierające się pomiędzy dzisiejszymi ulicami: Hugona Kołłątaja i Złotą (na zachodzie), Wałami Bolesława Chrobrego (południu), Piastowską (wschodzie) oraz linią kolejową (północy). Obecnie teren ten jest wschodnią częścią dzielnicy Stare Miasto." . To powinno pomóc w poszukiwaniach.
2015-02-22 19:51:01 (11 lat temu)
do Gamebitt: Ze starej zabudowy w tej okolicy to niewiele zostało...
2015-03-11 21:19:58 (11 lat temu)
Hellrid
 
do Gamebitt: Wrzuciłem to co było odcięte - jednoznacznie wiemy teraz, że to Głogów.
2015-03-11 20:57:34 (11 lat temu)
Hellrid
 
do Gamebitt: Wyzwanie ;) - według mnie jest to jeden z nielicznych zachowanych budynków z osiedla Przemysłowego, na mapach występuje jako urząd kolejowy. Widać go na panoramie: . Obecnie jest to budynek Elektryczna 24-24b.
2015-07-04 18:06:44 (10 lat temu)
WW
 
do Hellrid: Że go niby na blok przebudowali po wojnie?
2015-07-04 21:29:56 (10 lat temu)
Hellrid
 
do WW: Tak :), pod tym względem w Głogowie to jest całkiem możliwe - tu masz przykład ze Ostrowa:

Budynek koszar przerobiony na blok.
2015-07-04 21:43:00 (10 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do Hellrid: Niby że z trzech kondygnacji zrobili pięć? Układ ścian zewnętrznych też zmienili? Tu widok od tyłu
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2015-07-05 11:39:27 (10 lat temu)
WW
 
do pawulon: To jest ciekawa sprawa - na pewno obecnie budynek jest zdecydowanie głębszy niż ten na rysunku. Natomiast zastanawia fakt, że od frontu zgadza się układ osi okiennych (3-7-3)... Dziwne jest też to, że okna parteru są węższe niż te z wyższych kondygnacji. Ja stawiałbym na to, że Hellrid ma rację - blok zbudowano z wykorzystaniem istniejącego przyziemia.
2015-07-05 12:18:03 (10 lat temu)
Hellrid
 
do WW: i Pawulon - to tylko propozycja moja - ciężko potwierdzić przypuszczenie, póki co jest to jedyny budynek który choć trochę (łudząco) jest podobny do tej grafiki. W Głogowie samotnych budynków było niewiele. Może z biegiem czasu znajdzie się jakaś pocztówka na potwierdzenie.
2015-07-05 12:22:00 (10 lat temu)
Hellrid
 
do WW: Moje przypuszczenia co do lokalizacji budynku zostały właśnie potwierdzone:


Elektryczna 24
2015-07-10 03:00:33 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 10 lat temu)
Elektryczna 24-24b na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet