| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Bastiony

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Pięknie uchwyciłeś, ja mam ze swojego wystrzału film :-)
2025-08-30 18:48:07 (9 miesięcy temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Michał. K: Dzękuję... Tu raczej warunky byly nieprzyjazne, ale juź mialem więcej ścięścia w zlapaniu tego co chcialem zlapać aparatem

Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd techniczny ☺
2025-08-30 19:03:12 (9 miesięcy temu)
BAL†
 
U dołu Fort Kawaler, kłania się przypis do obiektu b35010
2010-10-15 12:11:07 (15 lat temu)
fck
 
do BAL†: Gotowe.
2010-10-16 12:09:23 (15 lat temu)
Trochę bije po oczach ta zieleń, ale nie ruszałem w programie, gdyż barwa jest oryginalna, jak to w maju.
2010-02-07 17:29:32 (16 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Dokładnie tak jest na początku maja :)
2010-02-07 17:43:28 (16 lat temu)
BAL†
 
Uporządkujmy co nieco :) (nie mam edycji tego powiatu) - przypisz do obiektu b35010
2010-10-15 12:08:32 (15 lat temu)
fck
 
do BAL†: Zrobione.
2010-10-16 12:09:53 (15 lat temu)
do BAL†: Daj ktoś Andrzejowi odpowiednie prawa bo ja gdzieś muszę wybyć na jakiś czas...
2010-10-16 12:19:03 (15 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Już dostał :)
2010-10-16 12:19:33 (15 lat temu)
BAL†
 
do pawulon: Dzięki za dodatek.
Zataczam coraz szersze kręgi w terenie, a brak uprawnień ogranicza możliwość porządkowania :).
Niektóre rzeczy należy od ręki ... pomięć już nie ta.
2010-10-16 17:11:18 (15 lat temu)
BAL†
 
do pawulon: pawulon*: ale, ale...
Zlikwidowałeś mi powiat wrocławski, rawicki i mój macierzysty strzeliński, a w nich to najczęściej się obracam. Było mi to pomocne przy porządkowaniu. Bez nich jak bez ręki :).
Miałem w zamiarze prosić o dodatkowe tj. kłodzki i milicki, o elbląskim nie wspomnę ... a tu masz babo placek ;-).
2010-10-16 17:39:35 (15 lat temu)
pawulon
 
do BAL†: Sorki, ale tamtych nie ruszałem i teraz sprawdzałem, są aktywne. Może to jakiś chochlik zagnieżdżony na fotopolsce cosik namieszał ;))
2010-10-16 20:50:42 (15 lat temu)
BAL†
 
do pawulon: Może Piotrek już wkroczył ... napisałem do niego na forum.
Rzeczywiście strzeliński już mam, innych jeszcze nie sprawdzałem. Zaraz przejrzę :).
2010-10-16 20:58:09 (15 lat temu)
do pawulon: Pewnie dodałeś Andrzejowi nowy powiat ale zaznaczając ten nowy bez przyciśnięcia w chwili zaznaczania klawisza CONTROL - miałeś prawo tego nie wiedzieć bo nie każdy musi znać obsługę formularzy i skróty klawiaturowe - chciałeś pomóc ale przynajmniej nauczyłeś się \"sztuczki\" z dodawaniem nowych pozycji w formularzach :)
2010-10-16 21:18:40 (15 lat temu)
pawulon
 
do Neo[EZN]: Masz rację, CONTROL nie nacisnąłem bo nie wiedziałem że trzeba. Chciałem pomóc a popsułem, przepraszam :)
2010-10-16 22:50:32 (15 lat temu)
BAL†
 
Coś z datowaniem tej fotki nie za bardzo. Podobno we wrześniu 2006 roku wyglądała jeszcze tak
2010-09-13 16:17:16 (15 lat temu)
do BAL†: Rzeczywiście data pod moim zdjęciem była błędna. Już zmieniłem, dziękuję.
2010-09-13 19:29:33 (15 lat temu)
BAL†
 
Twierdzę częściowo podzieliłem już na Forty i Bastiony (jako obiekty Twierdzy). Tę fotkę możesz przypisać do Bastionu Dolnego (obiekt b34951).
2010-09-26 15:39:29 (15 lat temu)
Dzięki, przypisałem :)
2010-09-26 20:11:28 (15 lat temu)
2010-09-29 14:32:57 (15 lat temu)
BAL†
 
do † Festung: Bardzo podobne, ale z innego miejsca na Dojonie. Lepiej widać bramę, wejście na teren Bastionu Miejskiego i nie ujęty narożnik Donjona.
Poprzednie wstawiłem dla porównania, gdyż ktoś zrobił niemalże identyczne ujęcie. Nie mogę jak na razie odnaleźć ujęcia (nie mojego autorstwa) i zastanawiam się, czy przypadkiem nie widziałem go na WA.
2010-09-29 15:06:54 (15 lat temu)
Komin też wygląda na zabytkowy ;)
2011-12-20 16:46:46 (14 lat temu)
Marek W
 
+2 głosów:2
Zegar mierzy czs pobytu w toalecie? :))
2011-12-21 11:20:35 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+1 głosów:1
do Marek W : Zegar pokazuje godziny następnych wycieczek z przewodnikiem.
2011-12-21 13:17:25 (14 lat temu)
Ten czasokres rozwoju sprzętu artyleryjskiego nijak się ma do zabudowań fortu, ale gdyby odpowiednio skomponować ekspozycję, kto wie, może byłoby ciekawie.
2011-12-20 16:54:32 (14 lat temu)
Bubziom
 
Moim zdaniem to Bastion Górny (b34952). Tutaj podobne ujęcie:
2026-06-07 09:54:36 (21 dni temu)
morganghost
 
+1 głosów:1
do Bubziom: Drzewa się zgadzają :) Przeniosłem
2026-06-14 21:30:31 (13 dni temu)
Mam prośbe, nieestem pewien czy dobrze to zdjięcie przypisalem. Jest więcej zdjięć tego wnętrza, ale róźnie przypisane....dziękuję za pomoc ☺
2024-09-04 20:51:06 (rok temu)
vetinari
 
+4 głosów:4
2025-08-30 15:14:52 (9 miesięcy temu)
Michał. K
 
+1 głosów:1
do vetinari: Super, zawsze można na Ciebie liczyć w tych sprawach..., dzięki.
2025-08-30 18:38:01 (9 miesięcy temu)
do vetinari: Dodam, że przewodnik ze zdjęcia to pierwsza liga !
2025-08-30 18:53:23 (9 miesięcy temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Michał. K: Tylko zapamiętalem to miejsce ☺ Juź jak tam weszlem i zauwaźylem te papierky na podlodze wiedzialem co będzie naśladowalo ☺
2025-08-30 18:59:18 (9 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
11 Dyskusji (ostatnia 13 dni temu)
Bastiony - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet