| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (4)
Obiekty w okolicy
Administracja osiedla Przedwiośnie
50
m
Warszawa
Tawerna Gniazdo Piratów
55
m
Warszawa
Kiełpińska 3
60
m
Warszawa
Trafostacja
66
m
Warszawa
Gąbińska 5
87
m
Warszawa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
polskup
 
+2 głosów:2
Wiem. Takie cokoły stały trzy, na trzech rogach tego trójkątnego trawnika. A może dwa na rogach, a trzeci w środku. A na cokole była goła pani. Ot, taka fantazja artystyczna, ktoś na modłę Łazienek Królewskich to wystawił, albo co. Co ciekawe, na pozostałych dwóch stali goli panowie. Pierwszy poleciał któryś z panów, za sprawą lokalnych piromanów. Oczywiście pierwej odłupali genitalia. Potem drugi z panów, a na koniec została pani. Ktoś jej smołą bikini wymalował. Potem leciała farba na głowę. Aż wreszcie zniknęła, a cokół został. Teraz jakbym miał to czasowo rozpisać: pojawiły się te rzeźby pod koniec lat 70. Pierwszy pomnik wysadzono pewnie koło 1983. A dalej nie wiem, bo przestałem po podwórku biegać.
2025-01-05 16:22:54 (rok temu)
fantom
 
+2 głosów:2
Znaczniki na budynkach których de facto nie widać - bym sobie osobiście podarował.
2025-01-21 08:17:36 (rok temu)
polskup
 
do fantom: Ale chyba nie przeszkadzają? A w widokach uduchowionych też warto wiedzieć, co który cień kryje :) Różne są formy postrzegania rzeczywistości, a referencje do świata rzeczywistego mogą się przydać.
2025-01-21 08:24:18 (rok temu)
fantom
 
+3 głosów:3
do polskup: Takie zdjęcie na którym nie ma obiektu, wyświetla się później w galerii obiektu.
Jednostkowo to nie jest wielki problem, ale gdyby wszyscy przyjęli zasadę oznaczania budynków których nie widać, to zrobiłby się z tego niezły bigos.
2025-01-21 08:35:47 (rok temu)
polskup
 
+3 głosów:3
do fantom: O takim aspekcie nie pomyślałem. Czyli ma to sens nie tylko estetyczny, lecz i porządkowy. Kumam powagę sytuacji. To co, usunąć, czy niech zostanie w imię idź i więcej tak nie czyń? :))
2025-01-21 08:54:22 (rok temu)
fantom
 
+3 głosów:3
do polskup: Może niech już zostanie, jako załącznik graficzny do komentarzy po fotką ;)
2025-01-21 08:59:36 (rok temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia rok temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet