| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Rynek
1
2
3
4
12
13
14
15
17
18
19
20
23
24
26
27
28

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Rynek

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
TW40
 
+1 głosów:1
Elektryka też późniejsza ;-)
2014-01-26 00:17:59 (12 lat temu)
† Andrzej Mastalerz
 
+1 głosów:1
A co szuka sympatyczny Czech w Gąsawie?
2017-05-24 22:33:18 (9 lat temu)
do † Andrzej Mastalerz: Dostalem cynk, na bardzo ciekawe wnatrze kościola św. Mikolaja..i tak naprawde......to bylo coś wspanialego. Wnetrze bylo dla mnie nastepnym "zderzeniem s historia i śtuka"..poprostu mi opadla broda..mam pare zdjieć, ale dodam jak zpracuje...Poprostu spedzilem tydźeń urlopu Źińskim i napstrykalem pare zdjieć...Bylo w planu Gniezdno, ale po wizicie tego kościola w gasawie........nieźaluje.
2017-05-25 06:50:58 (9 lat temu)
do vetinari: Niestety większość kościołów jest zamknięta za dnia. A nie zawsze ma się czas szukac proboszcza który i tak nie jest zbyt chętny na "oprowadzanie". Zdarzyło się że dawał klucz mówiąc jak obejrzycie to dobrze zamknijcie i przynieście klucz na parafie.
2017-05-25 07:52:00 (9 lat temu)
do cracusiac: Ja mialem to ścześcze, ze mialem u siebie komurke, i s mocnym czeskim akcentem sie umluwilem s probośtem na otwarciu koścziola. warto bylo poczekać ta godzinke...polatalem sobie s aparatem po okolicy...dziewczyny pośly sobie do poblizkiego lumpexu....fajnie bylo, ale maś racjie...czasami sa problemy...
2017-05-25 08:22:39 (9 lat temu)
trz (tedesse)
 
+2 głosów:2
FotoCień:)
2017-05-22 20:28:46 (9 lat temu)
Niejestem pewien czy to jest naprawde św. Wawrzyniec. Sadze tylko wedluk tej ramy co trzyma w rece źe to jest ruszt(?).
2017-05-20 11:15:28 (9 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+2 głosów:2
do vetinari: Wawrzyńca "upieczono" na takim ruszcie.
2017-05-20 11:28:25 (9 lat temu)
do Mariusz Brzeziński: No, wydawal sie mi troche zamaly........ten ruszt :-). Nie, to byl źart, nieznam sie dokladnie na atributach świetych, wiec dziekuje :-)
2017-05-20 11:30:43 (9 lat temu)
† Andrzej Mastalerz
 
+1 głosów:1
O, to jest potrzebne.
2017-05-24 22:31:25 (9 lat temu)
Rośnie schludność brzydkich domów.
2017-05-24 22:30:21 (9 lat temu)
WW
 
+4 głosów:4
do † Andrzej Mastalerz: Ale te domy nie są brzydkie...
2017-05-25 11:45:24 (9 lat temu)
† Andrzej Mastalerz
 
+1 głosów:1
Fajna pogoda była.
2017-05-24 22:28:35 (9 lat temu)
Wiesław Smyk
 
+4 głosów:4
Atrament się wylał ?
2017-05-24 22:31:33 (9 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Wiesław Smyk: :-)...i znów sie zacznie diskusija...
2017-05-25 06:52:27 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
7 Dyskusji (ostatnia 9 lat temu)
Ulica Rynek - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet