| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
† Yanek
 
+1 głosów:1
Droga Danuto. Koszy rynnowych na Głównym Mieście (a i nie tylko) o najróżniejszych kształtach jest całkiem pokaźna ilość. Różnią się kształtem i wyglądzie zwierząt (jak wyżej) albo narzędzi (gitara, dzbanek) czy budowli (wiatrak, latarnia). Są tez bardziej proste w budowie, dobrze wkomponowane w miejsce gdzie mają do wykonania skierowanie wód opadowych do rynien. Czasem sa oznaczone symbolami, herbami, znakami a czasem tylko literami, zapewne inicjałami dekarzy którzy je wykonywali. Jeśli ktoś ma ochotę te trochę koszy obejrzeć to zapraszam tu: , czasem trzeba uważniej patrzeć pod nogi lub spojrzeć w górę :))
2011-04-12 18:30:02 (15 lat temu)
mamik
 
Pytanie do Neo. Jak zrobić aby Kosze były widoczne na głównej stronie Gdańska?
2011-04-13 21:54:26 (15 lat temu)
do † Yanek: Jeśli to Twoje zdjęcia, dodaj je na tę stronę, tamtą trudno raczej wypatrzeć w internecie. A szkoda, bo interesujące detale.
2011-04-12 19:11:10 (15 lat temu)
do Danuta B.: Tylko że nie wszystkie mógłbym umiejscowić czyli przypisać do konkretnej ulicy. Znaczy się część wiem gdzie jest ale tylko część, hmm. Zdjęcia są oczywiście moje jak najbardziej. Yanek to takie moje ... czwarte wirtualne wcielenie ;).
2011-04-12 19:45:39 (15 lat temu)
do Danuta B.: No i jest obiekt. Niby taki z głupia frant ale ... ciekawy jak sądzę. Zaiste niewielu zauważa jak wiele jest ciekawych rzeczy w Gdańsku, choć wystarczy czasem podnieść nieco głowę :)). Pozdrawiam i miłego oglądania.
2011-04-13 20:50:22 (15 lat temu)
mamik
 
+3 głosów:3
do † Yanek: Możesz zrobić obiekt w Głównym Mieście o nazwie \"Kosze rynnowe\" i tam wrzucić te zdjęcia. Te które pamiętasz przypiszesz do budynków, a pozostałe dopisze się później. Zresztą one robią wrażenie zebrane razem.
2011-04-12 19:55:58 (15 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do † Yanek: Dr Jackyl i Mr Hyde + jeszcze dwóch ;))
2011-04-12 19:57:41 (15 lat temu)
do mamik: Mamika pomysł jest doskonały, dopiszę do tego obiektu również swoje. Do roboty Yanku, wrzucaj:).
2011-04-12 20:07:58 (15 lat temu)
do mamik: No właśnie, przypisać do budynków jak Ja ledwie z połowę pamiętam na jakiej ulicy zrobione były ;). Postaram się jednak zrobic to jutro bowiem pracuję na \"radiówce\" i zaczyna mi słabo pompować a zdjęć jest 67 !!!. Nawet nie śmiem wspominać że na tym fmix\'ie jest też album ... \"rzygacze\". Je także zaobiektować : O
2011-04-12 20:17:55 (15 lat temu)
† Yanek
 
+2 głosów:2
do pawulon: Normalnie to jestem ROBAK ale tutaj końcówka jest .eu to chciałem zabłysnąć :)))))))))))
2011-04-12 20:12:31 (15 lat temu)
mar
 
do † Yanek: Miłośnik kotów? :)
2011-04-12 20:16:45 (15 lat temu)
† Yanek
 
+1 głosów:1
do mar: Akurat kotki :))
2011-04-12 20:18:25 (15 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do † Yanek: Przypisanie do budynków to sprawa drugorzędna. Wrażenie robi zestawienie całej kolekcji. Rzygacze oczywiście tez ;-)
2011-04-12 20:23:36 (15 lat temu)
mamik
 
do mamik: Główne Miasto nie istnieje jako część miasta, więc \'kosze\" i \"rzygacze\" można dodać do Gdańska.
2011-04-12 21:09:33 (15 lat temu)
do mamik: Zmienić typ obiektu na jeden z kategorii GŁÓWNY DZIAŁ.
2011-04-13 22:01:38 (15 lat temu)
mamik
 
do Neo[EZN]: Ok, i teraz czekamy aż się zaktualizuje przysłowiowe \'cache\" ;-)
2011-04-13 22:09:54 (15 lat temu)
ŁAPA
 
Jak dla mnie to totalna bomba. Ekstra detal!
2011-04-13 20:27:11 (15 lat temu)
Tych detali jest cała masa. To są tylko same kosze a dołożyć należy, rzygacze, przedproża czy raczej ich dekoracyjne balustrady, rzeźby na attykach portale, drzwi itd. Jest tego cała masa. Samo obejście Długiej i Długiego Targu z ominięciem Dworu Artusa, Neptuna, Złotej Kamienicy etc i skupienie się na detalach to z kilkaset obiektów by się znalazło. I mimo iż niemal całe Główne Miasto jest swego rodzaju rekonstrukcją, należny jest HOŁD tym którym zależało na tym by oddać jak najwierniej wszelkie detale zgodne lub bliskie oryginałom. Dzięki temu Główne Miasto jest tak atrakcyjne.
2011-04-13 20:46:22 (15 lat temu)
grgrz
 
Röpergasse 23
2015-08-01 15:14:14 (10 lat temu)
† KC
 
do grgrz: Zajelo mi 2m-ce ale przenioslem, DZIEKI !
2015-10-12 22:52:17 (10 lat temu)
3 Dyskusje (ostatnia 10 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet