| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Księża

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Poprawiłem imię księcia, tak w podpisie zdjęcia jak i w nazwie obiektu.
2020-11-10 13:33:29 (5 lat temu)
Z ciekawości zapytam, kym byl ten Świętopełk Wieki ?
2020-11-10 17:20:52 (5 lat temu)
cracusiac
 
+1 głosów:1
do vetinari: Świętopełk I Wielki był władcą Wielkich Moraw.
2020-11-10 17:23:45 (5 lat temu)
do cracusiac: Dziękuje, ciekawe czym jest związany z Gdańskiem....
2020-11-10 17:26:53 (5 lat temu)
Darek Pawlak
 
+1 głosów:1
do vetinari: Imię i przydomek ten sam ale tu chodzi o kogoś innego Świętopełk II Wielki:
2020-11-10 17:35:55 (5 lat temu)
do vetinari: Świętopełk II Wielki był pierwszym udzielnym księciem Pomorskim, jego poprzednicy byli tylko namiestnikami księcia krakowskiego, któremu jako księciu zwierzchniemu podlegało również Pomorze. Jednak w tym własnie czasie zasada pryncypatu w zasadzie upadła i każdy z książąt się uniezależnił, w tym również namiestnik Pomorza.
2020-11-10 17:42:37 (5 lat temu)
do Darek Pawlak: Teraz to daje sęns, dziękuję
2020-11-10 17:41:23 (5 lat temu)
cracusiac
 
+1 głosów:1
do vetinari: Było dwu, ale ten I jest milszy Czechom /Morawianom/.
2020-11-10 17:47:07 (5 lat temu)
do cracusiac: ☺☺☺ ale ten "Nasz", na pólnoc niedośedl ☺☺☺
2020-11-10 17:50:05 (5 lat temu)
do vetinari: Ale ten wasz stworzył potężne Państwo, które potem rozpadło się na Czech, Słowację Węgry (tych nazw jeszcze nie było) a z terenów ob. Polski w skład jego państwa wchodziła ob. Małopolska z ...Krakowem, Franciszku!
2020-11-10 18:02:49 (5 lat temu)
do Dariusz Łukasik: Wiem, dla tego bylem zdziwiony tym pomnikiem tak daleko na pólnocy.
2020-11-10 18:17:21 (5 lat temu)
2020-11-10 18:22:42 (5 lat temu)
do cracusiac: No, mamy wiele wspólnego ☺☺☺
2020-11-10 18:31:12 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 5 lat temu)
Księża - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet