| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Górka 13a
22
m
Gdańsk
Górka 12b
41
m
Gdańsk
Górka 12a
44
m
Gdańsk
Górka 14
45
m
Gdańsk
Rogaczewskiego 44
68
m
Gdańsk

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ŁAPA
 
+1 głosów:1
Yanek, ale czemu te zdjęcia przypisujesz do ulicy, a nie tworzysz obiektu typu kamienica \"Górka 13b\"?????????
2011-04-27 22:26:55 (15 lat temu)
Właśnie się zastanawiałem czy zrobić jeden obiekt wspólny dla ne 12/13 czy wsio pojedynczo. Nie zrobiłem tego ale zdaje się ty tu mnie wyręczyłeś, za co dzięki. Odnośnie tych zdjęć a także zapytania dotyczącego \"Dolamexu\" z Brzeźna; nie mogę dawać znaczników, bo nie mam takich uprawnień.
2011-04-28 06:55:59 (15 lat temu)
pawulon
 
do † Yanek: Już możesz, dodałem Ci edycję mapy.
2011-04-28 18:34:22 (15 lat temu)
do pawulon: Oki zaraz sprawdzę :)
2011-04-28 18:51:18 (15 lat temu)
mamik
 
do † Yanek: Udało się, jak widzę ;-)
2011-04-28 21:10:29 (15 lat temu)
pawulon
 
do mamik: Mamik, czy widzisz przy tym obiekcie mapę, bo u mnie jest szarość, tzn. pokazuje się że jest pod obiektem mapa ale jej nie widać.
2011-04-28 22:32:59 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
do pawulon: Ja widzę mapę.
2011-04-28 22:35:22 (15 lat temu)
mamik
 
do pawulon: U mnie mapa jest. Natomiast tutaj w Łodzi mamy coś takiego
2011-04-28 22:45:59 (15 lat temu)
pawulon
 
do ZPKSoft: A u mnie coś się spi...ło bo nie mogę powiększać zdjęć, nie widzę paska ocen, mapy się nie pokazują, śmietnik nie działa i Bóg wie co jeszcze. Na każdej stronce wyświetla LOADING... a stronki i tak się nie ładują do końca. Ciekawe co to za cholerstwo mnie dopadło :(
2011-04-28 22:48:13 (15 lat temu)
pawulon
 
do mamik: No właśnie, tak i u mnie to wygląda, plus jeszcze kilka innych niespodzianek opisanych powyżej / poniżej... bo nie wiem gdzie mój komentarz wyskoczy :)
2011-04-28 22:50:19 (15 lat temu)
do mamik: Poprawiłem.
2011-04-28 23:06:28 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
do pawulon: Spróbuj usunąć pliki tymczasowe przeglądarki.
2011-04-28 22:51:50 (15 lat temu)
do pawulon: Coś Ci się stało z obsługą JavaScriptu w przeglądarce. Może jest wyłączony?
2011-04-28 22:51:02 (15 lat temu)
pawulon
 
do Neo[EZN]: Czyli co, to nie u mnie był błąd ?
2011-04-28 23:15:56 (15 lat temu)
do pawulon: Jeśli masz takie objawy że nie działają Ci żadne akcje JavaScript to jest problem leżący po Twojej stronie. Jeśli miałeś problem tylko z tą mapą to był to błąd w skrypcie.
2011-04-28 23:48:07 (15 lat temu)
pawulon
 
do Neo[EZN]: Już nie mam żadnych problemów. Ubiłem to dziadostwo co mi namieszało w sprzęcie ;)
2011-04-28 23:54:28 (15 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 15 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet