| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Widokówki z Gdańska

Widokówki (dzielnice zachodnie)

Widokówki (Oliwa)

Widokówki (Orunia - św. Wojciech - Lipce)

Widokówki (Stogi - Krakowiec - Górki Zach.)

Widokówki (Wyspa Sobieszewska)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Widokówki z Gdańska

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
1234następna
LGozdz
 
Dom na zdjęciu w prawym górnym rogu to Rzeczna 17.
2017-12-02 20:52:24 (8 lat temu)
pralnia na Oruni- znajdowała się nad kanałem Raduni (teraz w okolicy znajduje się stacja benzynowa Lotos) tutaj można poczytać i posłuchać więcej na jej temat :
2016-11-14 14:21:15 (9 lat temu)
Pomuchelskopp
 
+1 głosów:1
Dla mnie bomba!
2018-01-30 18:00:28 (8 lat temu)
Bomba! ciekawe czy uda się namierzyć adres tej filii w Brzeźnie
2018-03-18 13:44:00 (8 lat temu)
BocieK
 
do Pomuchelskopp: Z księgi adresowej raczej nie, nawet nowoporcki adres tylko mieszkania kupca- Albrechttstr 16- a sklep chyba jednak pod 17 był, jak i dziś, więc tak w opisie dałem. Próbowałem wprawdzie coś wypatrzyć na lotniczych, ale bez powodzenia na razie, choć typ jakiś mam... ;)
2018-03-18 17:27:59 (8 lat temu)
BocieK
 
do Pomuchelskopp: Na fb sugestia (na bazie wspomnień rodzinnych) się pojawiła, że Korzeniowskiego 11. W góglu widzę, że budynek zmieniony, a jakieś odległe podobieństwo tylko.
2018-04-22 09:29:37 (8 lat temu)
do BocieK: Na forum Nowego Portu dla odmiany proponowano Pułaskiego 10A. Budynek dość podobny, ale te sąsiednie mniej pasują.
2018-04-22 15:30:20 (8 lat temu)
BocieK
 
do Pomuchelskopp: Ten bardziej pasujący, ale rzeczywiście "okoliczności przyrody" mniej się wpasowują.
2018-04-22 19:28:19 (8 lat temu)
Takie logo CPN tylko do 1967-go.
2023-07-09 14:58:52 (2 lata temu)
Sezonowe stacje paliw?
2023-07-09 20:20:42 (2 lata temu)
grgrz
 
+1 głosów:1
do nyskadolniak: Patrząc na miniaturki ( większość ich jest w większych wymiarach) ,w szczególności Gdańska, to wychodzi ,że to rok 58 . Więc zawęziłbym do 57 -58 r
2023-07-10 13:25:26 (2 lata temu)
Można i tak
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: inny link
2018-12-13 09:58:10 (7 lat temu)
2018-12-13 10:00:50 (7 lat temu)
do da signa: Sztuczne naciąganie, Wyręczyłaś mnie z tym linkiem bo go chciałem wkleić.
2018-12-13 10:02:45 (7 lat temu)
do da signa: Hmm, ciekawe ;)
2018-12-13 14:38:41 (7 lat temu)
do piotr brzezina : Czego ty się czepiasz? Sama się zdziwiłam. Zobacz skad są te pobrania.
2018-12-13 10:04:22 (7 lat temu)
do da signa: Wiem skąd są pobrane i jakie czasy pobrania i...
2018-12-13 10:07:50 (7 lat temu)
do piotr brzezina : Wiesz co? Zastanów się najpierw zanim cos napiszesz. Bo twoja obsesja zaczyna być męcząca.
2018-12-13 10:12:56 (7 lat temu)
do da signa: Nie denerwuj się, spokojnie,
2018-12-13 10:14:34 (7 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do † Yanek: Ja uważam że to jest zrobione świadomie ( ma coś na celu)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2018-12-13 15:21:47 (7 lat temu)
do piotr brzezina : Jakaś próba ataku na stronę?
2018-12-14 09:21:37 (7 lat temu)
do † Yanek: Nic z tego. Nie będę pisał co myślę o tym bo to jest błahostka (nic złego dla fp) priv
2018-12-14 09:38:49 (7 lat temu)
Jakość jest słabiutka nic w sumie nie widać. Może lepiej podmienić na coś lepszego bo zdecydowany jestem wsadzić powyższe do kosza.
2019-10-22 14:16:22 (6 lat temu)
BocieK
 
To może na podmianę dam Szanownej takie, gdzie trochę mniej nic nie widać ;) ->
2019-10-22 20:51:13 (6 lat temu)
mamik
 
Z regulaminu "§14. Wymiary: 2. Skany: minimalny rozmiar skanu to 950 pikseli na krótszym boku." Poza małym rozmiarem to dochodzi jeszcze fatalna jakość i brak ostrości. Do kubełka.
2019-10-23 07:53:52 (6 lat temu)
Dana
 
I o to właśnie chodzi :))
2019-10-23 09:38:51 (6 lat temu)
Dana
 
+1 głosów:1
do † Yanek: Już choćby ze względu na wiek widokówka zasługuje na pozostawienie, a z czasem może znajdzie się doskonalsza wersja.
2019-10-22 21:02:43 (6 lat temu)
BocieK
 
do † Yanek: Jak mora nie urzeka, to może takie wydłubane z zakamarków dyskowych... :)
2019-10-23 07:45:44 (6 lat temu)
do BocieK: Nie przesadzaj :)
2019-10-22 21:30:02 (6 lat temu)
BocieK
 
2019-10-23 09:21:52 (6 lat temu)
do mamik: Podmieniłem na plik podesłany przez BoćKa więc można głosować za pozostawieniem :)
2019-10-23 09:33:41 (6 lat temu)
vigo
 
do BocieK: Podmieniłem.
2019-10-23 09:31:58 (6 lat temu)
do vigo: O to chyba razem w tym samym momencie
2019-10-23 09:34:09 (6 lat temu)
vigo
 
do † Yanek: Ciekawe, który z nas był pierwszy ? ;-)
2019-10-23 09:34:48 (6 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do † Yanek: Ok, zmieniam zdanie ;-)
2019-10-23 09:44:12 (6 lat temu)
do vigo: Być może ja bo poprawiałem datę i opis a jest data i opis w starej wersji czyli jakby twoje wgrane było ponownie :)
2019-10-23 10:28:54 (6 lat temu)
BocieK
 
+1 głosów:1
2020-11-13 19:14:43 (5 lat temu)
Ewqa100
 
+1 głosów:1
do BocieK: Podmnieniłam na inne zdjęcie z Gdańska.
2020-11-14 04:52:40 (5 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
A to woju11 pobrałeś i wyszukiwarka nie dała rady, a przecież to ul. Pomorska.
2024-04-29 20:29:50 (2 lata temu)
Woj11
 
do fantom: Pobrałem i wyszukiwarka dała radę, ale zrobiłem sobie przerwę na małe co nie co :)
2024-04-29 20:33:07 (2 lata temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do fantom: A tak na marginesie to Ty Fantom, a nie Pegasus
2024-04-29 20:35:49 (2 lata temu)
Górne zdjęcie prawdopodobnie z 1949 r., Wieża Ratusza już w znacznym stopniu zrekonstruowana, ale jeszcze bez figury na szczycie, zamontowanej w listopadzie 1950 r.
2026-06-16 09:59:39 (11 dni temu)
Zdjęcie dolne prawdopodobnie 2008 (wieża kościoła św. Trójcy zrekonstruowana w 2006, posąg Zygmunta zdjęto z Ratusza w listopadzie 2007 a w 2009 dodatkowo zdjęto górną część hełmu wieży. Chyba nie zaczęła się jeszcze budowa Gd. Teatru Szekspirowskiego.
2026-06-16 10:14:34 (11 dni temu)
Pokaż na mapie
32 Dyskusji (ostatnia 11 dni temu)
Widokówki z Gdańska - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet