| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (2)
Obiekty w okolicy
Zaroślak 14
7
m
Gdańsk
Zaroślak 10
8
m
Gdańsk
Zaroślak 8
34
m
Gdańsk
Biuro Nieruchomości "Baszta" S.C.
37
m
Gdańsk
Zaroślak 7
42
m
Gdańsk

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Te dziury w elewacji to po kulach?
2013-02-11 21:43:26 (13 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
Ulice w Gdańsku mają czasem zaskakujące nazwy.
2013-02-11 21:45:11 (13 lat temu)
do Neo[EZN]: Całkiem możliwe, choć nie bardzo wiem po czyich. Zważywszy że Armia Czerwona do Gdańska wkraczała od północy i zachodu czyli od strony Gdyni, to te ślady z ostrzału z kierunku wschodniego czyli Olszynki (Żuław) byłyby raczej pochodzenia niemieckiego. Mało znany jest fakt, że spore ilości wojsk niemieckich wycofało sie na Wyspę Sobieszewską i tam przebywało niemal do ostatecznej kapitulacji Niemiec.
2013-02-11 22:26:02 (13 lat temu)
do mamik: No mają. W większości są spolszczonymi wersjami nazw poprzednich, choć czasem z sporymi pomyłkami jak np. ul. Łąkowa która stała się Wierzbową i vice versa. Tu akurat nie do końca znam przekształcenie d. nazwy dzielnicy Petershagen, choć z początku zwano ja Peterszawą, później Pietraszkiem aż w końcu ... Zaroślakiem ;))
2013-02-11 22:30:04 (13 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
Na zdjęciu jeden z częstych przykładów "zabawnego" oszukiwania klientów co do standardu usługi - HOsTEL, HOTELik, itp., dość żałosne.
2013-02-12 01:35:47 (13 lat temu)
mamik
 
do WW: Hostel to nie jest polski wynalazek ale określenie znane na całym świecie i nikt tam się luksusów nie spodziewa. Oczywiście HOTELik to juz radosna twórczośc krajowa.
2013-02-12 07:45:00 (13 lat temu)
WW
 
do mamik: Mówiłem o zapisie HOsTEL, a nie Hostel :)
2013-02-12 08:07:07 (13 lat temu)
mamik
 
do WW: No tak, rozpędziłem sie ;-) Baltic HOsTEL brzmi dumnie.
2013-02-12 08:10:09 (13 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
Ciekawa koncepcja z tym zamurowanym oknem w domu nr 14...
2013-02-12 10:03:34 (13 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Ale tam, jest okno tyle że zupełnie małe, więc całą resztę obmurowano :)))
2013-02-12 10:35:52 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 13 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet