| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Panieńska
3
3 A
22
23/24
30

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Panieńska

Dawniej: Jungferngasse
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Zielone bajorka są typowe dla wszelkich wykopalisk w tym rejonie. mozna nawet datować na ich podstawie powstanie wykopu. Około roku, półtora trwa zapełnienie (nasiąknięcie) ich wodą a po kolejnym półroczu (roku), opanowuje je rzęsa i glony. Zatem wykop powstał najpóźniej wczesną wiosną 2009 roku. Notabene, stan domu obecnie różni sie bardzo, bowiem pozostały zasadniczo tylko ściany szczytowe i ściana od ulicy, reszta jest w znacznej części wyburzona. Może jak sie pojawię w okolicy to sfocę stan obecny.
2011-05-31 13:44:52 (15 lat temu)
tego zdjęcia nie ma w Panieńskiej,a nieopatrznie wstawiono je do ul.Osiek.Prosze o przeniesienie ,Panieńska 3a której zasadniczo,nie ma ,całą zburzono pozostawiając ścianę frontową.Nawet straciła swój numer,obecnie jest częścią kompleksu bloków z numerem 3,które okalają ulice Panieńską,Osiek,Browarną(największa część kompleksu) i kawałek na Zamkowej,tworząc coś na kształt litery ,,E'',z jednym adresem Panieńska 3.
2020-05-17 15:35:23 (6 lat temu)
jednak jest w Panieńskiej,myślałem,że tamto jest obcięte,co nie zmienia faktu,że 3A nie powinna być w ul.Osiek.
2020-05-17 15:37:58 (6 lat temu)
ŁAPA
 
Oooo, ruszyli z robotami budowlanymi:)
2011-06-19 14:07:38 (15 lat temu)
wg tablicy 22.12.2010 - III kwartał 2011.
2011-06-19 14:12:20 (15 lat temu)
Jungfern
 
+2 głosów:2
Unikatowe zdjęcie. Coś wspaniałego. ....
Na miejscu tych domów po 1960 r. stały garaże. W jednym z nich parkował swojego Wartburga Zbigniew Kosycarz. 6-7 lat temu garaże wyburzono i w tej chwili jest tam dziura z wodą. W planach hotel? Widać jeszcze stare fundamenty i grube bale drewniane. To bardzo stare podwaliny. Widać resztki kanału, który prowadził pod chodnikiem (stoi na nim dziewczynka) po prawej stronie i zakręcał w lewo, pod lub między domami. Doprowadzał wodę do młyna od ul Na piaskach (wlot) ,wzdłuż Katarzynki i wpadał do Raduni za Pocztą Polską. Widać go na starych planach Gdańska....
Ciekawy nieistniejący dom po lewej, charakterystyczny łuk przed wejściem...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2015-01-26 19:56:54 (11 lat temu)
† Yanek
 
+2 głosów:2
do Jungfern: Mogę co jedynie to się uderzyć w piersi, że tak długo tej fotki nie wrzucałem na FP, choć na aukcji była z parę miesięcy temu. Z drugiej strony, dopóki nie było ponagleń na poczcie prywatnej jak obecnie, być może niewielu dostrzegłoby to zdjęcie. Mimo jakości średniej czy mizernej, jest samo w sobie rewelacyjne :)) Bardzo się cieszę że w ogóle udało mi się je wypatrzeć na ebayu.
2015-01-26 20:02:21 (11 lat temu)
Jungfern
 
+1 głosów:1
Ale dużo dzieciaków! naliczyłem 28 :) Ciekawe ile z nich przeżyło wojnę.
2015-01-26 21:11:31 (11 lat temu)
Rzadko tam łażę ale teraz po przebudowie (bardzo długiej) wygląda sporo inaczej.
2016-11-10 21:05:38 (9 lat temu)
Yanku to właśnie Tartaczna 2,z lewej budowany nr.3,ale cały widoczny budynek to numer 2.Chyba nie powinien być w Panieńskiej
2020-05-17 15:01:01 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia 6 lat temu)
Ulica Panieńska - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet