| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Zawodników
1

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Zawodników

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
lucy
 
Zapewne zbiory rodzinne? :) Fajna pamiątka!
2014-02-01 13:54:03 (12 lat temu)
lucy
 
"W ślady dziadka"... a może więcej szczegółów? ;) Wszak nie o ochronę danych osobowych tu chodzi, a o przypomnienie zapewne znanej społeczeństwu Gdańska osoby... :))
2014-02-01 13:56:52 (12 lat temu)
YouPiter
 
+1 głosów:1
Według zależności rodzinnych, to raczej syn w ojca, wnuk w dziadka, a siostrzeniec w wujka :)
2014-02-04 14:36:29 (12 lat temu)
† Yanek
 
+1 głosów:1
do lucy: To mój syn, natomiast jego dziadek Alfons Węsierski, jeździł na żużlu w klubie który zwał się LPŻ (Liga Przyjaciół Żołnierza) Neptun Gdańsk. Wielkim żużlowcem nie był ale coś tam zawsze do mety przywoził, jedna z osób zakręconych na punkcie żużla i zbieracz informacji wszelakich o tej dyscyplinie, nadesłała mi niedawno podsumowanie jego trzyletnich startów w lidze:
3 sezony
33 mecze
125 biegów
191,5 punktów
23 na pierwszej pozycji
1 raz 2,5 punkta czyli równo na mecie z Kaczmarkiem ze Sparty Śrem
38 razy drugi
44 razy trzeci
18 razy na końcu stawki
1 raz zaliczył upadek
średnie z sezonów:
1957 1.810
1958 1.637
1959 1.097
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2014-02-04 15:44:19 (12 lat temu)
lucy
 
+1 głosów:1
do † Yanek: Ojej... to niesamowite! Zapewne sam zainteresowany nie miał takiej wiedzy! ;D
2014-02-04 20:26:19 (12 lat temu)
do lucy: Wiedzę sporo miał, choćby z takich wspominek jak: czy albo .
Natomiast bakcyl jazdy na motorze złapał jakieś 4 lata temu.
2014-02-04 20:35:59 (12 lat temu)
lucy
 
+1 głosów:1
do † Yanek: To kapitalne są wspomnienia... inny świat...
2014-02-04 21:00:46 (12 lat temu)
† Yanek
 
+1 głosów:1
Nieco zagadkowe dla mnie jest sformułowanie "wieczność" wobec hali GKS Wybrzeże??? O ile pamiętam halę z drewnianych prefabrykatów zbudowano raczej szybko, natomiast długo trwały przygotowania do jej budowy, no i przede wszystkim wyposażenia. Notabene, dziś wcale nie jest szybciej, np. stadion w Letnicy od fazy wstępnej do oddania do użytku, to nieco ponad 4 lata. Zatem te 9 lat czyli od pomysłu na halę z roku 1979 do jej wybudowania w 1988 jest dokładnie takim samym czasem, w jakim powstawała Ergo Arena w Sopocie czyli od pomysłu z roku 2001 (dotacja PHARE) do roku 2010 kiedy została otwarta dla publiczności. Patrząc z perspektywy lat, w wielu dziedzinach jest znacząca poprawa ale w niektórych jakby czas się zatrzymał i to dosłownie.
2014-12-03 09:13:50 (11 lat temu)
zdjęcie tym cenniejsze,że na pierwszym planie widzimy domek SADOWA 5 ,którego już nie ma,a którego zdjęc nie można znależć.Można by było to zdjęcie dodać do Sadowej 5,bo tam go nie ma.
2020-05-07 18:43:32 (6 lat temu)
Jac74
 
do † Yanek: Nie wiem czemu ale moje wrażenie w latach młodości może było takie że te wręgi metalowe stały bardzo długo.
Ale hala była super trenowałem w niej od 1989 roku.
Pozdrawiam serdecznie.
2014-12-03 17:34:47 (11 lat temu)
do Jac74: Z kolei ja w niej grywałem w piłeczkę, bodaj w kążdy czwartek po 20 od roku 1995 przez chyba dwa lata.
2014-12-03 18:17:32 (11 lat temu)
Jac74
 
do † Yanek: Moja przygoda z piłką ręczną skończyła się w 1994 było super.
2014-12-03 18:28:19 (11 lat temu)
do Jac74: Pisząc piłeczka, miałem na myśli tę która trącana była ... nogą ;)
2014-12-03 19:06:40 (11 lat temu)
Jac74
 
do † Yanek: Tak tak zrozumiałem.
2014-12-03 19:17:18 (11 lat temu)
mar
 
do Heniek072: Sodowa 5 dopisana.
2020-05-07 18:52:43 (6 lat temu)
Jac74
 
+1 głosów:1
Obok pani to chyba blok startowy dla zawodników?
2014-11-30 12:23:19 (11 lat temu)
Jerzy51
 
Do Jac 74 : Słupek startowy . Teraz są "nowoczesne ':)
2014-11-30 16:50:39 (11 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2014-11-30 16:50:43 (11 lat temu)
Jac74
 
+1 głosów:1
do Jerzy51: Na tamte powojenne czasy to i tak niezły
2014-11-30 16:53:41 (11 lat temu)
No to można by zdaje się dopisać do ul. Zawodników.
2015-07-07 19:53:02 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 6 lat temu)
Ulica Zawodników - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet