| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Grobla II
9

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Grobla II

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Na pocztówce jest niestety błąd, w głębi jest Grobla I, natomiast widoczne osoby na 1 planie, idą ul. Grobla II.
2015-05-21 22:12:45 (11 lat temu)
Poprawiłem opis.
2015-05-21 21:57:31 (11 lat temu)
† KC
 
+1 głosów:1
do † Yanek: Yanku jezeli nie masz nic przeciwko temu to poprawiaj mnie, chyba juz potrafie umieszczac we wlasciwym miejscu ale z opisem jest gorzej tak ze dzieki
2015-05-21 23:18:06 (11 lat temu)
do † KC: W sumie od tego (i nie tylko ja) jestem, by korygować błędy o ile one występują. Tu akurat zdarzyło ci się pewna niekonsekwencja, bo jedna z fotografii była opisana dobrze (Grobla I) zaś kolejna źle (Grobla IV) no i potem za tą drugą szły błędne kolejne przypisywania. W sumie pikuś ;)
2015-05-22 07:41:38 (11 lat temu)
To zdjęcie raczej z Grobli II jest wykonane.
2016-08-02 16:01:07 (9 lat temu)
BocieK
 
do Yanek: Oczywiście. Przypisania uzupełniłem.
2016-08-02 17:31:05 (9 lat temu)
grgrz
 
do † Yanek: To pewnik ,słup trakcji na Szerokiej widać .
2016-08-02 17:26:41 (9 lat temu)
Łukasz B
 
+1 głosów:1
2020-03-02 15:34:40 (6 lat temu)
lestat
 
A może to schron na Olejarnej ?
2020-03-02 19:53:42 (6 lat temu)
Fa2i
 
Bunkier na Olejarnej ale widok z ul Katarzynki? Z parkingu przed kościołem Św.Brygidy? To morze ruin mogło zostać zaorane a w tym miejscu dziś mogą stać bloki na Mniszki ,Stolarskiej. Tak sobie gdybam...Tylko że bunkier na Olejarnej ma ten grzybek betonowy widoczny na tym zdjęciu na takiej jakby dobudówce na dachu, a tu widać jakby "wyrastał" bezpośrednio z dachu
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: pomyłka
2020-03-04 10:45:52 (6 lat temu)
Fa2i
 
Ot , spryciarz :)
2020-03-04 23:36:20 (6 lat temu)
do Fa2i: To zbiornik na Wałowej jest. Na kilku zdjęciach go widać w miarę dobrze np tu:

Gdzieś jest lepsze jego ujęcie ale musiałbym staranniej szukać :)
2020-03-04 15:23:51 (6 lat temu)
do † Yanek: A widoczna ulica to by była ....? :)
2020-03-04 15:25:39 (6 lat temu)
do Desperado: A tego jeszcze nie "obrabiałem" ;) ostatnio mało czasu mam, papiery, papiery, papiery itd czyli papiery :)
2020-03-04 15:59:59 (6 lat temu)
† Yanek
 
+1 głosów:1
do Desperado: Budynek widać tu: to ten w nieco powyżej dolnego prawego rogu czyli wychodzi, że na zdjęciu jest wpierw widoczna Grobla I i dalej na północ a widoczny budynek stojący na rogu z ul. Szeroką miał nr 9 i przypisany był do ul. Grobla II.
Pierwszą wskazówką było to zdjęcie lotnicze z 1947 r. gdzie wyraźnie widać "pas" prowadzący od Bazyliki NMP w kierunku zbiornika gazu no a potem trza było tylko znaleźć ujęcia z bazyliki i porównać. Ot cała robota.
2020-03-04 21:18:09 (6 lat temu)
do † Yanek: Dzięki serdeczne :)
2020-03-05 09:53:07 (6 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
I tu również na środku: †Grobla II 9
2023-12-09 16:15:06 (2 lata temu)
grgrz
 
Widać także ( po prawej, z tyłu nr 9 ) ten budynek .
2023-12-22 11:11:44 (2 lata temu)
fantom
 
+2 głosów:2
Z lewej kościół św Mikołaja. Na środku kamienica Grobla II 9.
2023-12-09 15:55:18 (2 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Widzę strażnika z bronią. Chyba trzeba było mocno pilnować by praca szła z entuzjazmem.
2023-12-27 12:27:51 (2 lata temu)
do fantom: Dzięki.
2023-12-09 15:57:02 (2 lata temu)
fantom
 
+1 głosów:1
†Grobla II 9
2023-12-09 16:14:36 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
7 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Ulica Grobla II - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet