| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Głęboka
1
4
6
8
11
12
14

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Głęboka

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
† Yanek
 
+4 głosów:4
To są bloki połozone w kwartale ulic Głęboka, Mostek, Wygon, pośrodku zdaje się jest przedszkole. W głębi pomiędzy blokami, widoczny fragment budynku w którym znajduje się ZS Ogólnokształcących nr 6 ul. Głęboka 11. Zdjęcie jest od strony ul. Podwalnej ale numeracja dotycząca przedszkola i bloku po prawej to Mostek odpowiednio 19 i 26, zaś bloki po lewej i pośrodku to Głęboka, odpowiednio 14 i 12.
2011-03-16 15:37:34 (15 lat temu)
mar
 
do † Yanek: Dziękuję:)
2011-03-16 18:07:05 (15 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do † Yanek: Jeżeli Yanek nie jest jeszcze administratorem trójmiejskim to jest to duże niedopatrzenie ;-)
2011-03-16 18:29:06 (15 lat temu)
Bez paniki ;)
2015-07-07 07:23:24 (10 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+2 głosów:2
Przy prawej i lewej krawędzi zdjęcia, w dolnej jego części samochody "po przejściach" ;)
2015-11-16 11:54:35 (10 lat temu)
elmis
 
Efekt prostowania zdjęcia. Chyba jednak trzeba jeszcze raz przyciąć.
2015-11-16 14:03:22 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Wpisz w Korfocie skalowanie 1600 i będziesz miał zawsze odpowiednią wielkość.
2015-11-16 14:14:12 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do Arkadiusz K. (Arro): A i fotka "po byku" więc można dokładnie je obejrzeć :)
2015-11-16 14:03:42 (10 lat temu)
† Yanek
 
+3 głosów:3
do ZPKSoft: Sorki, nie te zdjęcie dodałem czyli nie przycięte ;)
2015-11-16 14:15:26 (10 lat temu)
mar
 
+1 głosów:1
do † Yanek: Fajne te nowe modele samochodów :)
2015-11-16 15:12:52 (10 lat temu)
pawulon
 
do † Yanek: A gdzie reszta wieży, została przycięta zamiast samochodów? ;)
2015-11-16 17:45:16 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do mar: Niestety kabriolet z prawej, który mi się bardzo podobał został skasowany ;)
2015-11-16 15:19:51 (10 lat temu)
† KC
 
+1 głosów:1
Ujecie jak na pocztowce, SUPER :)
2015-11-26 04:04:08 (10 lat temu)
BocieK
 
Dla uzupełnienia bieda- panoramy poprzednio wstawionych zdjęć z tego miejsca- oraz a przy okazji wyjaśnia się okazja zrobienia tych fotografii, że o pojazdach nie wspomnę ;)
2018-07-19 05:17:26 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 7 lat temu)
Ulica Głęboka - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet