| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Śluza
2
3
4a
4b
4c
4e
6
7

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Śluza

Dawniej: Schleusengasse
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
To tory tramwajowe?
2011-03-16 20:25:28 (15 lat temu)
ŁAPA
 
I tu rodzi się pytanie. Czy ulice te przypisywać do Dolnego Miasta? Zgodnie z podziałem zatwierdzonym przez RM Gdańska, Stare, Główne i Dolne Miasto tworzą jedną jednostkę - Śródmieście. Wykaz dzielnic mamy tutaj na przykład
2011-03-17 10:23:55 (15 lat temu)
Referatu Ochrony Zabytków od paru miesięcy już nie ma, a biuro Miejskiego Konserwatora Zabytków przeniesiono (tymczasowo) do tzw. wozowni za Nowym Ratuszem
2016-04-19 22:58:49 (10 lat temu)
do Neo[EZN]: Tak, to są tory tramwajowe które się jeszcze na ul. Łąkowej ostały
2011-03-16 20:27:47 (15 lat temu)
do † Yanek: To te prowadzące do zajezdni tramwajowej?
2011-03-16 20:32:12 (15 lat temu)
do Neo[EZN]: Acha :)
2011-03-16 20:46:08 (15 lat temu)
† Yanek
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: A propos, nie mogę edytować dzielnic, choć w ustawieniach mam to zaznaczone. Łąkową, Śluzę, Reduta Wyskok, Wróbla, Kieturakisa, Chłodną, Zieloną i parę innych ulic, umieściłbym w we właściwym miejscu czyli Dolne Miasto ale jakoś mi to nie wchodzi.
2011-03-16 20:50:29 (15 lat temu)
do † Yanek: Dałem Ci teraz szeryfa na Gdańsk i powiat Gdański - możesz już sobie edytować co chcesz.
2011-03-16 20:51:42 (15 lat temu)
do Neo[EZN]: Oki
2011-03-16 21:07:54 (15 lat temu)
do ŁAPA: Dlatego też po zastanowieniu się ... i to głebokim :)))), wiedząc właśnie o tej decyzji, nie zmieniam ustalonego podziału.
2011-03-17 10:27:10 (15 lat temu)
ŁAPA
 
+1 głosów:1
do † Yanek: Znaczy się i tak trzeba zrobić porządek, bo na razie ulice nie są w większości nigdzie przypisane. Myślę, że wspólnymi siłami niebawem to uczynimy;) Sam zastanawiam się jak to zrobić z obrębem centrum. W końcu podział na Główne czy Stare Miasto funkcjonuje nie tylko w świadomości gdańszczan, ale i przyjezdnych.
2011-03-17 10:30:13 (15 lat temu)
Tomasz Górny (Nemo5576)
 
+1 głosów:1
do ŁAPA: Ja w Zabrzu podzieliłem według oficjalnego podziału administracyjnego. Najmniej kłopotliwy i dyskusyjny podział.
2011-03-17 11:29:09 (15 lat temu)
ŁAPA
 
Yanek, śmiało możesz tworzyć obiekty. Dla tej kamienic na przykład \"Śluza 2\" i tam przypisywać zdjęcia
2011-03-17 10:14:49 (15 lat temu)
† Yanek
 
+2 głosów:2
Torów tramwajowych już nie ma, zostały usunięte podczas remontu ulicy (i sąsiednich) który trwa od początku roku.
2014-07-01 21:55:26 (11 lat temu)
do † Yanek: A szkoda bo miałem nadzieję, że zdążę odwiedzić to miejsce nim je usuną...
2014-07-01 22:31:44 (11 lat temu)
Już go nie ma, tak jakoś od początku roku.
2014-07-02 13:35:24 (11 lat temu)
pawulon
 
do † Yanek: Szkoda, następne klimatyczne miejsce zubożało :(
2014-07-02 14:02:38 (11 lat temu)
Stenek
 
+2 głosów:2
do pawulon: Ale dzięki zdjęciom FP - obiekt przetrwa baaaaardzo długo
2014-07-02 22:46:55 (11 lat temu)
cm
 
Brzydkie, a ładne :) To już sztuka!
2016-10-28 15:18:03 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 9 lat temu)
Ulica Śluza - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet