| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Komunikacja miejska w Gdyni
1943

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Komunikacja miejska w Gdyni

1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123następna
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2016-09-14 20:39:11 (9 lat temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do marek45: Jelcze 110 PR w Gdynii od 1977
2024-07-21 12:49:48 (rok temu)
GdyniA
 
+1 głosów:1
Kolorystyka to mały pikuś przy tych dziesięciu piętrach... postawionych w Śródmieściu pięciopiętrowych gdyńskich kamienic :(
2023-06-18 19:13:00 (3 lata temu)
cm
 
+1 głosów:1
Ten budynek jest jakiś taki przytłaczający. A co do kolorystyki - przynajmniej jest stonowana (odcienie dobrane z jednej palety). Widziałem gorzej dobrane kolory :)
2023-06-18 21:23:54 (3 lata temu)
Kineskop
 
+1 głosów:1
do GdyniA : No cóż, Marszałkowska w Warszawie to to nie jest. Tutaj planiści się nie popisali ale jeszcze bardziej się nie popisali na Mściwoja 4 - 6. Co do zdjęcia - bardzo ładne umiejscowienie roweru na 9 piętrze z prawej :)
2024-01-07 19:31:19 (2 lata temu)
este
 
do cm: Jest trochę przytłaczający swoją skalą i monotonią rytmu balkonów - a ta rozedrgana kolorystyka jeszcze to wrażenie pogłębia. Jest raczej taka nie-gdyńska
2023-06-18 21:27:13 (3 lata temu)
Manu
 
Widac dworzec, ale Pasazerski na Molo Poludniowym akurat... Stacja kolejowa jest pol kilometra z tylu
2023-10-27 21:40:58 (2 lata temu)
este
 
do Manu: Dziękuję, poprawione
2023-10-27 21:59:28 (2 lata temu)
Kineskop
 
+2 głosów:2
2023-12-09 17:51:51 (2 lata temu)
GdyniA
 
+4 głosów:4
Z prawej widać fragment starego przedwojennego dworca.
2023-12-09 19:41:58 (2 lata temu)
yani
 
Można chyba przypisać.
2024-10-26 15:00:29 (rok temu)
fantom
 
+1 głosów:1
2023-12-09 16:04:23 (2 lata temu)
Woj11
 
+4 głosów:4
do fantom: Trolejbus Alfa-Romeo/Macchi-Marelli, pod koniec wojny Niemcy sprowadzili kilkanaście sztuk do Gdyni
2023-12-09 16:29:31 (2 lata temu)
Woj11
 
+3 głosów:3
Skody 9 Tr w Gdyni od 1962
2024-04-28 16:54:03 (2 lata temu)
yani
 
Zawęziłem datowanie, zdjęcie wcześniejsze, niż to:
2024-06-05 13:25:31 (2 lata temu)
fantom
 
W oddali olejarnia Union, więc to pewnie ul. Polska (jeśli tamtędy jeździły trolejbusy)
2024-10-14 17:06:19 (rok temu)
Zdjęcie zrobione z Pl. Konstytucji, widać łączenie asfaltu z brukiem / kocimi łbami, to samo co tu: . Dodatkowo tutaj: i . Nie zgadza się szpaler drzew bo jest tylko jest na jednym zdjęciu ale reszta całkiem współgra
2024-10-14 20:08:36 (rok temu)
Woj11
 
do fantom: Na Polskiej wydaje mi się, że nie, ale na Janka Wiśniewskiego tak
2024-10-14 17:23:01 (rok temu)
fantom
 
do Woj11: Wiśniewskiego jest nawet bardziej możliwa, bo z niej jest większa odległość do Uniona.
2024-10-14 17:28:14 (rok temu)
fantom
 
+2 głosów:2
do Woj11: Szukanie przy użyciu wyszukiwarek obrazu, to jak wchodzenie na Mt Everest z tlenem w butli ;)
2024-10-14 17:32:16 (rok temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do fantom: Do poziomu Kukuczki jeszcze mi bardzo daleko, ale i on zaczynał z tlenem ;)
2024-10-14 17:46:04 (rok temu)
do Woj11: Po prawdzie to Kukuczka użył tlenu tylko raz i to częściowo. W 1980 na Mount Everest. Na atak szczytowy już im tlenu zabrakło. To był jednak facet, który bez tlenu czuł się lepiej, niż my w dolinie z jego dostatkiem.
2024-10-14 20:15:51 (rok temu)
Woj11
 
do Desperado: Ale tego wejścia niestety nie zaliczyli jako beztlenowego. Podobna miał spore problemy z aklimatyzacją, ale potem ... to już inna historia. Raz na jakiś czas zdarzają się ludzie z taka wydolnością
2024-10-14 20:36:15 (rok temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do Woj11: Drugim był mój dobry znajomy, ś.p Artur Hajzer. Miał kopyto i potencjał ale, według mnie, zbyt długą przerwę. O sile Kukuczki świadczy fakt, że przed wyprawą na K2 w 1982, jako aklimatyzację, potraktował wejście w stylu alpejskim na Broad Peak (z Kurtyką) :) Zresztą wejście to uznano jako nielegalne.
2024-10-14 20:59:31 (rok temu)
Woj11
 
do Desperado: Mieli robić zdjęcia dla Pań, a przy okazji wleźli na górę nie mając pozwolenia, tak coś mi się kojarzy
2024-10-14 21:13:25 (rok temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
Na zdjęciu Büssing HD-6. odnośnie dworca, za zabytek pl. : "Pierwsza do użytku została oddana główna część bryły, a więc hall główny i prawe skrzydło. Nastąpiło to w połowie 1954 roku. Natomiast 22 lipca 1955 roku (w dniu socjalistycznego święta narodowego) ukończono lewe skrzydło". Czyli jako dolną granicę można przyjąć rok 1955
2025-11-27 14:18:43 (7 miesięcy temu)
Michał. K
 
+1 głosów:1
Jak to pisze pani Jolanta, wypadało by dodać źródło strony z FB :-)
2025-11-27 15:05:34 (7 miesięcy temu)
do Woj11: A wiesz może kiedy zmieniono te okrągłe tarcze przystankowe? Wydaje mi się, że w 1958 albo 1959 wprowadzono czerwoną literę w żółtym polu, z czerwoną obwódką.
2025-11-27 14:58:48 (7 miesięcy temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do Pomuchelskopp: Te znaki powstały jeszcze przed wojną dla Warszawy (konkurs rozpisał Starzyński) i były po wojnie rozpowszechniane na terenie całej Polski. Nie były też ujęte w kodeksie drogowym. Przy ujednoliceniu zastosowano normę branżową
2025-11-27 15:18:51 (7 miesięcy temu)
do Woj11: Znalazłem normę z 1967 r., ale zmiana na czerwone litery na żółtym tle była na pewno przed 1960, daty nie udało mi się dotąd znaleźć.
2025-11-27 17:23:12 (7 miesięcy temu)
Jazzek
 
do Pomuchelskopp: Mamy na FP zdjęcia nawet z roku 1947 w takich kolorach
2025-11-27 17:32:38 (7 miesięcy temu)
Woj11
 
do Pomuchelskopp: Niestery artykuł, z którego korzystałem nie zawiera dat. Wynika z niego, że już po wojnie powszechnie zaczęto te znaki stosować. Na którejś ze stron pojawia się w zakresie 1938-56
2025-11-27 17:34:16 (7 miesięcy temu)
Woj11
 
do Pomuchelskopp: Warszawa 1947
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2025-11-27 17:38:43 (7 miesięcy temu)
mirekjot
 
+2 głosów:2
Tu tylko Skody 9Tr.
2026-01-16 11:23:39 (5 miesięcy temu)
- tutaj więcej, Gdynia, Sopot i Słupsk, chyba nawet ten sam autor
2026-01-18 15:25:40 (5 miesięcy temu)
do mirekjot: A to przepraszam, na FB ktoś pisał, że są trzy 8TR i jedna 9TR i się zasugerowałem
2026-01-16 11:31:09 (5 miesięcy temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
2026-02-02 15:51:41 (4 miesiące temu)
27 Dyskusji (ostatnia 4 miesiące temu)
Komunikacja miejska w Gdyni - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet