| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (3)
Obiekty w okolicy
FIS-SST
119
m
Gliwice
Pszczyńska 149-159
128
m
Gliwice
Snap Outdoor Sp. z o.o.
155
m
Gliwice
Agencja reklamy "FUX"
174
m
Gliwice
Agencja Reklamy
188
m
Gliwice

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
KAMSOFT

Dostarczamy specjalizowane oprogramowanie, dedykowane zwłaszcza sektorowi medycyny i farmacji. Swoim Klientom zapewniamy opiekę merytoryczną i techniczną na każdym etapie wdrożenia oraz eksploatacji systemów komputerowych. Oferujemy także usługi projektowania i monitorowania procesów biznesowych w ochronie zdrowia w oparciu o nowoczesne narzędzia informatyczne. Nasze portfolio wzbogaca autorski system analizy dystrybucji leków, pozwalający na śledzenie oraz predykcję trendów zachodzących na rynku farmaceutyków.

Nadrzędnym celem jest wdrażanie i rozwój założeń Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia, stanowiącego odpowiedź na aktualne potrzeby społeczeństwa informacyjnego i wpisującego się w jego styl życia. Współpracujemy w tym celu z aptekami,
więcej
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
A więc to tak wygląda kamsoft. Ten program, którego uzywam na co dzień w pracy :)
2022-07-22 17:21:59 (3 lata temu)
Woj11
 
do da signa: Branża medyczna?
2022-07-22 18:14:58 (3 lata temu)
do Woj11: Tak.
2022-07-22 18:18:58 (3 lata temu)
do Woj11: Jak się pomyli to można mieć prze......
2022-07-22 18:21:31 (3 lata temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Jeżeli tak, to mam trzy opcje.
2022-07-22 18:49:05 (3 lata temu)
do Woj11: Pracuję w aptece.
2022-07-22 18:50:19 (3 lata temu)
Woj11
 
do da signa: To była opcja I. To już wiem, gdzie uderzać jak mi któregoś z moje codziennej garstki zabraknie ;)
2022-07-22 19:09:53 (3 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do Woj11: I komentarz Piotra Cię nie zraża ? ;)
2022-07-22 19:15:58 (3 lata temu)
Woj11
 
+5 głosów:5
do da signa: Z medycznego punktu widzenia przeraża mnie tylko dentysta
2022-07-22 19:31:59 (3 lata temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do Woj11: łączę się z Tobą ..... ja jestem spocony na samą myśl o dentyście.... boję się na maksa
2022-07-23 00:03:54 (3 lata temu)
4elza
 
+2 głosów:2
do Woj11: Z medycznego punktu widzenia przraża mnie chorowanie - jako takie, na cokolwiek...;-)
2022-07-23 07:03:59 (3 lata temu)
Woj11
 
do 4elza: A co mają powiedzieć faceci, dla których oboźna choroba zaczyna się od 37 stopni :)
2022-07-23 08:39:44 (3 lata temu)
da signa
 
+3 głosów:3
do Woj11: Zapewne wkradała się literówka :) Wiem, o czym mówisz, gross moich klientów to partnerki taki powalonych prze gorączkę męzczyzn, którzy sami nie sa w stanie doczołgac się do apteki:) Zawsze panie puszczają porozumiewawcze oczko opisując te straszne objawy :)
2022-07-23 11:52:07 (3 lata temu)
4elza
 
do Woj11: Nic nie mogą powiedzieć, bo są wtedy ciężko chorzy..., a ich wyjątkowo rozumiem;-)
2022-07-24 06:35:16 (3 lata temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do da signa: Miało być obłożnie. A w takiej sytuacji jeszcze pomiar temperatury co 10 min.
2022-07-23 12:02:56 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 3 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet