Dodatkowo przypisałam do kamienicy św. Elżbiety 1. W tym sklepie mięsnym zaopatrywałam się w latach 1973-81, ale może da się coś konkretnego ustalić po samochodach ...
Witam, Szymonie, mam malą uwage, jeźeli zdjięcia pochodzą z źródla które podajeś, warto dopisać i autorke tych zdjięć podaczas dodawania w editorze....
to wzór stosowany do 1950, poza tym tablice rej. rzadkiej czeskiej Zbrojowki Z5 (wyprodukowano tylko 375 szt.) na zdjęciu powyżej oraz Forda Eifela na zdjęciu
Jeśli to Bytom ? , to nie Strzelców Bytomskich (za daleko od wjazdu na Autobahna, i tam nie jeździł tramwaj wtedy) , linia tramwajowa pasuje przy wjeździe na autostrada, między Karbiem i Miechowicami, ale te kamienice z tyłu ? ,i ten drogowskaz 450m do Autostrady ? nie pasuje mi.