| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Smolna
4

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Smolna

Dawniej: Jesuitenstraße, Hans-Keppel-Straße
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
labeo7
 
Podmiana.
2014-07-08 23:21:34 (11 lat temu)
do labeo7: Dzięki :)
2014-07-08 23:28:17 (11 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Oj, od 2009 pierwsza ocena:). A odsłon sporo.
2013-01-06 22:01:20 (13 lat temu)
Petroniusz
 
+6 głosów:6
do Danuta B.: Może dlatego, że kolega McAron sam nie lubi oceniać?
2013-01-06 22:04:17 (13 lat temu)
stoik
 
do Danuta B.: już przybyło ; )
2013-01-07 14:05:14 (13 lat temu)
x xx
 
+5 głosów:12
zdjęcie jest "prefotoszopową" hybrydą fotograficzno graficzną, myślę że powinno zaliczyć "kubełek" , może gdzieś jest wersja bez tej "malarskiej" ingerencji.
Pomijając formę jaką przybrało to słońce, pocztówka kuriozalna.
Gdzieś kiedyś ktoś tak nazwał pocztówkę zJP-2 widocznym na tle nieboskłonu.
Bardzo nietrafiony "unikat".
2013-01-07 14:47:35 (13 lat temu)
Andrzej G
 
+2 głosów:6
do x xx: Powiem tak - jak najbardziej kubełek, pod warunkiem, że na stronie będzie to samo ujęcie, bez doróbek graficznych. Dopóki tak nie będzie niech jest i ukazuje Ratusz z tego ujęcia.
2013-01-07 19:50:38 (13 lat temu)
mamik
 
+4 głosów:6
do Andrzej G: Z ratusza widoczny tutaj jest tylko niewielki kawałek wieży. Zygmunt będzie zaskoczony ale akurat tutaj bym się z nim zgodził. Nic oryginalnego w tym ujęciu nie ma.
2013-01-07 20:29:44 (13 lat temu)
do mamik: Pisząc Ratusz nie miałem na myśli budynku jako takiego, raczej nazwę podpisaną do zdjęcia. Przeglądnąłem to co pod hasłem Ratusz jest na FP, i nie znalazłem takiego samego ujęcia bez ozdobnika. Jeśli piszemy to nieraz o tym, że warto zachowywać obrazy ulotne, to uważam, że dopóki nie będzie lepszego takiego obrazu, i ten jest wart oglądania. To tyle ode mnie. Każdy zrobi jak uzna, większość zapewne tym razem mnie obarczy znacznym balastem 'minusów'. Pozdrawiam
2013-01-07 20:50:58 (13 lat temu)
McAron
 
+8 głosów:8
Ja chciałbym obronić tą swastykę z historycznego punktu widzenia. Jest to widokówka obrazująca jak chore i wypaczone umysły miało społeczeństwo niemieckie w ówczesnym czasie (jeśli kartka wysłana była przed 1939 r. to jeszce, od biedy, można to jakoś usprawiedliwić) - obrazować faszyzm jako lekarstwo na całe zło, bo jak interpretować napis "Słońce przyszłości". Ostatnio oglądałem w TV jak to prezydent Obama po wpadce z "polskimi obozami śmierci" przy okazji pośmiertnego odznaczania pana Karskiego w ramach przeprosin własnoręcznie naniósł poprawki do listu pisząc o "hitlerowskim reżimie", nie wspominając nic o narodzie niemieckim. I tu znów zaczyna się coś zamazywać, bo powyższą kartkę ktoś wydał, ktoś kupił, wysłał i ktoś ją odebrał i zachował do dzisiejszych czasów więc moim zdaniem to nie był reżim ale cały naród. Wiem, że to jest strona miłująca architekturę a nie niuanse historyczne, ale czuję się w obowiązku obronić tą szkaradną fotkę.
2013-01-08 10:11:32 (13 lat temu)
Guderian
 
+2 głosów:2
McAron, w pełni się z Tobą zgadzam, z Zagórza Śl. też jest taka fotka i jakoś nikomu nie przeszkadza
2013-01-13 16:57:25 (13 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
Podmienione na HD full screen ;-)
2012-06-24 14:38:46 (14 lat temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Podmiana i korekta datowania.
2024-11-11 18:10:19 (rok temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
1932+ (trójkołowy furgonik Tempo Foront po lewej).
2024-06-16 14:40:16 (2 lata temu)
esski
 
+1 głosów:1
Kotuś, dotyczy to wszystkich zdjęć jakimi nas uraczyłeś. Podczas obróbki każdego obrazu w programie jakiego używasz nastaw szerokość zdjęcia na wartość pomiędzy 1500 a 1600,pix. Panoramy z Ratusza mogą być szersze.
2014-04-25 14:04:32 (12 lat temu)
atom
 
Podmiana, korekta datowania.
2021-12-18 12:26:06 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Raczej do obiektu Kolegium .
2015-10-02 19:34:26 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Dziękuję :)
2015-10-02 19:45:05 (10 lat temu)
Bożego Ciała*
2025-01-09 01:58:03 (rok temu)
Pokaż na mapie
9 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Ulica Smolna - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet