| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat wałbrzyski
Więcej (20)
Obiekty w okolicy
Pole Namiotowe Złoty Pstrąg
51
m
Zagórze Śląskie
Główna 48
90
m
Jugowice
Most kolejowy
160
m
Zagórze Śląskie
Główna 2
279
m
Jugowice
Przystanek autobusowy
283
m
Jugowice

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Główna 46

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
Data do poprawki o sto lat :)
2015-11-04 22:24:11 (10 lat temu)
Miroslaw2
 
+1 głosów:1
Budowa mostu raczej
2015-11-04 22:54:52 (10 lat temu)
moose
 
Nikt tego na tej stronie nie kontroluje że nie są to zdjęcia z aukcji tylko z prywatnej kolekcji, które bezprawnie są kopiowane na tę strone, a ślady potwierdzające źródło zdjęcia są wymazywane?
2016-04-07 12:10:01 (10 lat temu)
Wstawiający zdjęcie całkowicie bezczelnie skopiował zdjęcie z innej strony.... dramat
2019-09-28 17:02:31 (6 lat temu)
do ZPKSoft: Poprawione, dzięki
2015-11-04 22:45:00 (10 lat temu)
† Erle3
 
+1 głosów:1
do Miroslaw2: Poprawiłam i zrobiłam porównanie
2015-11-04 23:11:55 (10 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do † Erle3 : A ja dodałem nieco od siebie, tzn. przypisania, znaczniki i nowe obiekty wraz z umiejscowieniem na mapie. Opis fotki też nieco rozbudowałem ;)
2015-11-05 08:33:21 (10 lat temu)
pawulon
 
do † Erle3 : Erle3, to porównanie jest nieco nie trafione, bo pokazuje ten sam wiadukt, tylko....... w stronę przeciwną ;-))
2015-11-05 08:35:32 (10 lat temu)
do pawulon: A tak mi się wydawało, że coś jest nie tak......... żal mi likwidować to porównanie. Może zostać?
2015-11-05 23:38:32 (10 lat temu)
pawulon
 
do † Erle3 : Raczej nie, bo to nie jest porównanie ;)
2015-11-05 23:51:25 (10 lat temu)
† Erle3
 
+1 głosów:1
do pawulon: Zlikwidowane
2015-11-06 08:05:30 (10 lat temu)
Neo[EZN]
 
+5 głosów:5
do moose: Ciekawe że o bezprawiu pisze ten który to prawo sam wybiórczo traktuje i np. nie interesuje go to że sam popiera proceder łamania praw autorskich (gdzie się podziała informacja o autorze pewnej strony?)
2016-04-07 13:40:14 (10 lat temu)
fantom
 
do ŁukaszK: A na tej innej stronie też pewnie ktoś skopiował je z czegoś, bo raczej autorem jego nie jest.
Popularyzacja historii, a nie dramat.
2019-09-28 17:06:14 (6 lat temu)
do fantom: Tam skąd skopiowane, wstawiający własny skan wstawił.
2019-09-28 17:12:07 (6 lat temu)
fantom
 
+3 głosów:3
do ŁukaszK: To miło z jego strony, ale praw autorskich do tego skanu zapewne nie posiada.
Chętnie dopiszemy źródło pochodzenia zdjęcia.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2019-09-28 17:15:31 (6 lat temu)
do fantom: ☺☺☺
2019-09-28 17:24:51 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 6 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet