| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat będziński
OBIEKTY - ul. Górnicza
1
2
4
Obiekty w okolicy
Górnicza 2
65
m
Będzin
Górnicza 4
111
m
Będzin
Barlickiego 24
111
m
Będzin
Park Robotniczy
156
m
Będzin
Barlickiego 22
164
m
Będzin

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Górnicza 1

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Jak mogę zmienić oznaczenie budynków? Raczej to kamienicam a zaznaczylem blok mieszkalny. Znowu gafa :/
2015-12-31 15:29:41 (10 lat temu)
do Piotr Maj: Niekoniecznie gafa. Ten budynek z pewnością można też nazwać blokiem mieszkalnym. Z kolei dla fotopolskich purystów kamienica to z pewnością nie jest, choć w potocznym znaczeniu określenia takiego można użyć.
2015-12-31 15:40:13 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Piotr Maj: Może być jak jest. Na przyszłość w takiej sytuacji otwierasz okno obiektu, wchodzisz do edycji gdzie pod treścią opisu masz "kategoria", zmieniasz i zatwierdzasz zmianę poprzez "edytuj".
2015-12-31 15:55:40 (10 lat temu)
do Piotr Maj: Zmieniłem ci na dom wolnostojący.
2015-12-31 20:16:11 (10 lat temu)
do Wiesław Smyk: No to jest git. Dzięki.
2015-12-31 15:45:00 (10 lat temu)
Rafał T
 
+1 głosów:1
do Wiesław Smyk: Brakuje kategorii familiok ; )
2015-12-31 18:27:21 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Znalazłem. Dziękuję.
2015-12-31 16:03:18 (10 lat temu)
mar
 
do Rafał T : Zawsze można dać dworek lub willa.
2015-12-31 18:33:08 (10 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do Rafał T : W Będzinie nie używa familok.
2015-12-31 20:28:27 (10 lat temu)
do Eugeniusz S.: Wszystkie budynki tego typu tak oznaczać? Bo niektóre mam wyższe, ale w podobnej zabudowie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: popr
2015-12-31 20:19:13 (10 lat temu)
do Eugeniusz S.: To jest raczej kamienica.
2015-12-31 20:22:43 (10 lat temu)
do Dariusz Łukasik: Czasami brakuje budynek mieszkalny.
2015-12-31 20:26:36 (10 lat temu)
WW
 
+2 głosów:2
do Dariusz Łukasik: Kamienica jest w zabudowie zwartej. Strasznie ten dom zmasakrował jakiś prymityw.
2015-12-31 21:30:20 (10 lat temu)
do WW: Po zamknięciu kopalni i wykupie mieszkań jako wlasnościowe tak się zaczeło. Wymiany okien, przebudowy łazienek. Każdy ch.. na swój strój :/
2015-12-31 21:46:29 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 10 lat temu)
Górnicza 1 na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet