| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Górnośląska 6
20
m
Bytom
Górnośląska 10
22
m
Bytom
Górnośląska 4 - 6a
47
m
Bytom
Palińskiego 11-13
70
m
Bytom
Górnośląska 16
92
m
Bytom

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Eugeniusz, będziemy musieli chyba przetłumaczyć z naszego na ....
2016-10-30 08:54:58 (9 lat temu)
Tłumaczenie zostawiam autorowi zdjęcia "Eugeniusz S". Jak się do wieczora nie wyrobi to Wam przetłumaczę.
2016-10-30 09:11:36 (9 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+4 głosów:4
Po drugiej światowej na wschodzie Wrocka klamoty, galoty, mycki kręciły się na języku dość często. Jako dziesięciolatek nie znałem słowa przecinak, był majzel, a poziomica to waserwaga, a żeliwo - guss.
2016-10-30 19:32:58 (9 lat temu)
Stwór w prawym dolnym rogu bezbłędny.
2016-10-30 21:07:32 (9 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : :) Racja Piotrze, tego nikt z poza waszego regionu nie zrozumie:)Że o pranie chodzi, jest na tablicy niżej, ale: galoty, badki, rzeczywiście jest język śląski, dzięki portalowi bardziej go poznałem.
2016-10-30 09:01:05 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do piotr brzezina : Przydałoby się to tłumaczenie, bo znam tylko mantel ( płaszcz), galoty i mycki ;-)
2016-10-30 09:02:38 (9 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+7 głosów:7
do ZPKSoft: biglowanie - prasowanie, sztopowanie - cerowanie, fuzekle - skarpety, galoty - spodnie, badki - majtki, spodnioki - kalesony, bisynhalter - biustonosz, szakyt - marynarka, gardinki i story - firanki i zasłony, badyhołzy - kapielówki, mantel - płaszcz, mycki i glazyjki - czapki i rękawiczki skórzane, inne klamoty - różne rzeczy a cały ten cennik jest napisany na waschbretcie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korek
2016-10-30 09:52:11 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do Eugeniusz S.: Dzięki za poszerzenie słownictwa ;-)
2016-10-30 17:31:11 (9 lat temu)
do Eugeniusz S.: Świetne!
2016-10-30 18:52:58 (9 lat temu)
edek_
 
do Eugeniusz S.: Zakładam sobie słownik ;-)
2016-10-30 19:00:58 (9 lat temu)
Stenek
 
do Marek Kuliński: To smok, ale co to wisi nad nim, takie pokrecone
2016-10-30 23:55:12 (9 lat temu)
do Stenek: No ryba :) Mi się z najeżką skojarzyła, taka pękata.
2016-10-31 10:52:59 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 9 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet