| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat nyski
Najbliższe obiekty nieistniejące
Kolumna Zwycięstwa w wojnie prusko...
3952
m
Paczków
Rynek 46
3983
m
Paczków
Pomnik zwycięstwa Prus nad Francją
4183
m
Paczków
Gospoda
5042
m
Kamienica
Basen miejski
4510
m
Paczków

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Paczków - Bílý Potok - polsko-czeskie przejście graniczne

Obiekt obecnie nie istnieje
Zbudowano: 1996
Zlikwidowano: 2007

Przejście graniczne Paczków-Bílý Potok – polsko-czeskie drogowe przejście graniczne położone w województwie opolskim, w powiecie nyskim, w gminie Paczków, zlikwidowane w 2007.

Przejście graniczne Paczków-Bílý Potok z miejscem odprawy granicznej po stronie czeskiej w miejscowości Bílý Potok zostało utworzone w 1996. Czynne było całą dobę. Dopuszczony był ruch pieszych, rowerzystów, motocykli, samochodów osobowych i samochodów ciężarowych zarejestrowanych w Polsce i Czechach o dopuszczalnej ładowności do 3,5 tony, z wyłączeniem ładunków niebezpiecznych, oraz mały ruch graniczny. 20 lipca 2007 rozszerzono ruch o autokary i samochody ciężarowe, o dopuszczalnej masie całkowitej do 12 ton (wszystkie kraje). Kontrolę graniczną osób, towarów i środków transportu wykonywała Graniczna Placówka Kontrolna Straży Granicznej w Paczkowie (GPK SG w Paczkowie), następnie Placówka Straży Granicznej w Paczkowie (Placówka SG w Paczkowie).

Do przejścia granicznego można było dojechać drogą krajową nr 46, w rejonie miejscowości Paczków zjazd na południe, na drogę wojewódzką nr 382 i dalej do granicy państwowej z Republiką Czeską.

21 grudnia 2007 na mocy układu z Schengen przejście graniczne zostało zlikwidowane.

Źródło: wikipedia.pl

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Pudelek
 
+1 głosów:1
Może się jednak okazać, że to czeska robota - w każdym razie polskie przepisy nie przewidują takiego znaku, czeskie chyba też nie ;)
2026-06-07 17:53:20 (20 dni temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Pudelek: Ta tablica stoi tu co najmniej od dwóch lat .
2026-06-07 18:28:25 (20 dni temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Pudelek: Mnie się wydaje, źe te kolory naszego herbu są ciemniejsie...tlo czeskiego lwa i bialo-czerwona orlica morawska są napewno.
2026-06-07 18:41:24 (20 dni temu)
Pudelek
 
do ZPKSoft: no proszę... czyli długoterminowa samowola ;)
2026-06-07 19:41:50 (20 dni temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 20 dni temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet