| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Grunwaldzka 87

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Sam napiszę komentarz żeby zdjęcie się ukazało wyżej. Dokument notarialny z 1929 r. dotyczący posesji Zabrze ul. Grunwaldzka 87. Mam pytanie czy zostawiamy zdjęcie, przypisujemy do przedmiotów. Proszę się wypowiedzieć co do losów tego zdjęcia. Wstawiam pierwszy raz taki dokument i FP jest pierwszym i jedynym portalem w którym został ten dokument wystawiony (chyba że ktoś pobrał). Posiadam oryginał.
2017-09-23 08:09:17 (8 lat temu)
esski
 
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Wrzuciłbym do przedmiotow, edycja w tym pomaga i zamieszczon tam guzik
2017-09-23 08:49:18 (8 lat temu)
Przenieś ten cenny dokument do przedmiotów - ja też dodałem spis mieszkańców i tak to wygląda: patrz niżej, "przedmioty związane z budynkiem" , papier uratowany, bo skan tu przetrwa, a jak ktoś będzie szukał coś związanego z nieistniejącą kamienicą, to znajdzie...
2017-09-23 08:53:51 (8 lat temu)
do esski : Wiem jak dodać, ale chcę się upewnić , przeglądałem parę zdjęć dokumentów (nie map) to większość nie jest jako przedmiot. Dlatego chciałem poczytać opinii innych.
2017-09-23 08:55:02 (8 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
Na zielono leci z ortografem. Ma być zastrzeżone.
2017-09-23 08:55:25 (8 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Mógłbyś mi to jaśniej napisać (tak po chłopsku)
2017-09-23 08:59:23 (8 lat temu)
do piotr brzezina : Piotrze, w środku dokumentu jest zielony napis: zastrzerzone. Tam jest błąd.
2017-09-23 09:03:41 (8 lat temu)
do piotr brzezina : Zielony napis "zastrzeżone" napisany jest z błędem ortograficznym. :)
2017-09-23 09:04:57 (8 lat temu)
do piotr brzezina : Można go usunąć (zielony napis) , tak to trochę głupio wygląda.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2017-09-23 09:06:01 (8 lat temu)
do Rafał C.: Poprosiłem kolegę żeby zrobił mi znak wodny, trochę się bawiliśmy (uczył mnie ) i podejrzewam ze tak zostało. Jest taki malutki że ja nawet przez bryle go nie widziałem. Mam pytanie czy wstawiać znak wodny czy zostawić bez znaku
2017-09-23 09:39:33 (8 lat temu)
1 Dyskusja (ostatnia 8 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet