| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat lwówecki
Więcej (17)
Obiekty w okolicy
Rynek 15
6
m
Gryfów Śląski
Rynek 16
11
m
Gryfów Śląski
Rynek 13
12
m
Gryfów Śląski
Rynek 17
17
m
Gryfów Śląski
Rynek 12
20
m
Gryfów Śląski

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Rynek 14

Zabytek: 1006/J z 12.02.1991
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
jelonek
 
+1 głosów:1
Polecam odwiedzenie tej restauracji/pizzeri. Ładny wystrój, dobre jedzenie (akurat była to pizza i jakaś sałatka), zadbane toalety (!), dobre ceny.
2011-12-21 18:11:28 (14 lat temu)
mamik
 
do jelonek: Potwierdzam, byłem dzisiaj i polecam. Z tego co widzę to cały Gryfów już zrobiony;-)
2014-05-01 19:31:33 (12 lat temu)
pawulon
 
do mamik: No, bez przesady, jeszcze przedmieścia zostały ;)
2014-05-01 19:46:07 (12 lat temu)
mamik
 
do pawulon: Byłem tylko w rynku, jeszcze deszcz padał na dokładkę.
2014-05-01 19:54:48 (12 lat temu)
pawulon
 
do mamik: No to miałeś pecha. Ja byłem w ostatni weekend na dwudniowym wypadzie w Masyw Śnieżnika z noclegiem w schronisku "Na Śnieżniku", i deszcz widziałem może przez pięć minut, przez pozostały czas świeciło piękne słoneczko ;)
2014-05-01 20:07:21 (12 lat temu)
Autko , raczej jest antyreklamą wyszynku !
2013-01-26 00:16:55 (13 lat temu)
Czemu, przecież ,,firmowe", pewnie do rozwożenia pizzy :)
2013-01-26 09:31:35 (13 lat temu)
stoik
 
do YouPiter: w moim miasteczku pewnych domów nie sposób sfocić, bo zawsze stoją. tu bym podszedł innym razem. kamieniczka ciekawa.
2013-01-26 09:34:43 (13 lat temu)
do YouPiter: I jak widać rozwożą też poza ścisłe centrum miasta, na obszary dróg częściowo utwardzonych ;)
2013-01-26 09:55:53 (13 lat temu)
do stoik: Oj są miejsce , w których zawsze coś stoi , czekanie na widok bez pojazdów to właściwie czekanie na coś nierealnego .
2013-01-26 10:07:36 (13 lat temu)
do Jarosław Dubowski: I tak nie wiem po co pod moim komentem te dopiski :)
2013-01-26 10:07:43 (13 lat temu)
do Jarosław Dubowski: W mojej okolicy są cztery , tego typu "gastronomicy" ale po powrocie z trasy , gdy się upaprają zbyt mocno , to wiadro szczota i szmata idzie w ruch :)
2013-01-26 10:10:19 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 12 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet