| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat pucki
Hel
Obiekty w okolicy
Budynek gospodarczy
32
m
Hel
Helsk Residence
51
m
Hel
Pomnik pamięci latarnika May`a
51
m
Hel
Latarnia morska (nieistniejąca)
52
m
Hel
Latarnia morska Hel
67
m
Hel

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Dom latarnika

1 subskrypcja

Jest to autentyczny dom, który od XIX wieku zamieszkują helscy latarnicy wraz z rodzinami. Sam dom jak i jego obejście charakteryzują się niesamowitym klimatem.
Położony jest w lesie, przy Latarni Morskiej.Blisko jest zarówno do plaży jak i centrum miasta. Domek leży na otoczonym zielenią terenie. Można urządzać grila jak i posiedzieć i posłuchać wieczornego śpiewu ptaków.
Pokoje są słoneczne i ciepłe. Wyposażone są w dwa podwójne łóżka, komplet mebli, telewizor, czajnik bezprzewodowy, naczynia. Jeden pokoik z łazienką znajduje się na pietrze. Drugi jest na parterze z łazienką na piętrze. Parking na terenie posesji.

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
legion
 
+4 głosów:4
A już myślałem, że miałeś tu swoją kwaterę :)
2023-07-18 15:22:50 (2 lata temu)
Dana
 
+4 głosów:4
Dobre miejsce na lekturę "Pana Tadeusza" ;)
2023-07-18 15:36:51 (2 lata temu)
do Neo [EZN]: Ja ze swoją ekipą "ląduję" w Helu w 2.poł. sierpnia - wiadomo - , no i "trochę" obiektów militarnych zostało jeszcze do zwiedzenia :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2023-07-18 22:16:00 (2 lata temu)
do legion: Fajne miejsce na kwaterę choć w tym roku podobnie jak w poprzednim wybraliśmy Kuracyjną 11. Może nie tak kameralnie jak tu ale też w lesie a i do centrum blisko - zresztą w Helu wszędzie jest blisko :)
2023-07-18 23:45:32 (2 lata temu)
do legion: Oj zostało choć i tak już jest niezła kolekcja zdjęć obiektów militarnych :) Ja żałuję że z powietrza nie porobiłem zdjęć obiektów za szpitalem. Brakuje nam też zdjęć Głównego Punktu Kierowania Ogniem - - teren jest ogrodzony ale jest tyle dziur w płocie że nie da się tam nie wejść. Byłem tam ale wieczorem i na zdjęcia było już kiepskie światło... Jest schron - widziałem że był otwarty ale nie wchodziłem do środka.
2023-07-18 23:52:52 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 2 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet