| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat świdnicki
Więcej (18)
Najbliższe atrakcje turystyczne
Rzeźba "Źródło"
94
m
Świdnik
Rzeźba “La Grande Cité”
406
m
Świdnik
Mural 70 lat PZL-Świdnik
501
m
Świdnik
Mural 65 lat WSK w Świdniku
520
m
Świdnik
Boiska Piaszczyste
554
m
Świdnik

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Hotel Avion

Atrakcja turystyczna

Hotel Avion jest zlokalizowany w centrum Świdnika, miasta z lotniczą historią i tradycjami. Położony jedynie 13 km od Starego Miasta w Lublinie.

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Rafał T
 
+6 głosów:6
2023-03-26 14:41:26 (3 lata temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do Rafał T : Zadam Ci pytanie ale powaga, Stoimy na przejściu i robimy zdjęcia , zrobimy te same ujęcia (prawie), który z nas nie powinien dodać fotki bo fp ?
2023-03-26 14:47:49 (3 lata temu)
ylooC
 
+3 głosów:3
do piotr brzezina : Piotr - Te ujęcia są sekunda po sekundzie - ten Ford nie zdążył nawet przez przejście przejechać. Wiec skoro "stoicie" razem na przejściu i robicie zdjęcia - to może nie naciskać migawki w tej samej sekundzie? Może przejść 50m dalej, i z innego ujęcia zrobi druga osoba zdjęcia. To byłoby rozwiązanie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uszczeg.
2023-03-26 14:53:24 (3 lata temu)
Rafał T
 
+5 głosów:5
do piotr brzezina : Piotrze w najbliższej okolicy zdarza mi się zrobić podobne ujęcia w odstępie kilkunastu dni (przy tylu chałupach nie zawsze pamiętam czy mam) jeśli jest lepsze - podmieniam, jeśli gorsze wylatuje nawet z komputera. Jeśli wybraliśmy się na sesję w miasto Ty focisz z przejścia , ja idę z drugiej strony budynku. Mamy tu tyle fotek że licznik nie ma znaczenia - nigdy nie powinien mieć dla nikogo.
2023-03-26 16:10:13 (3 lata temu)
do ylooC: To widać, ale co napiszesz "dubel" ?. Nie chciałem tego pisać, kiedyś natrafiłem na dwa zdjęcia (archiwalne), dla mnie dubel ale (jzw) odrzucił, stwierdzając że kosmyk włosów był skierowany w innym kierunku
2023-03-26 14:59:55 (3 lata temu)
ylooC
 
+7 głosów:7
do piotr brzezina : Powiedziałbym, nie robić zdjęć jednocześnie - to nie kwestia dubla, tylko podejścia autorów.
2023-03-26 15:05:46 (3 lata temu)
do ylooC: Nie chcę tego pisać publicznie, napiszę ci coś na priv. Podaj gdzie mam to napisać jeżeli chcesz na fejs piotr brzezina
2023-03-26 15:12:42 (3 lata temu)
ylooC
 
2023-03-26 15:14:49 (3 lata temu)
do Rafał T : Mam to samo tylko nie wyrzucam zdjęć, tylko dodaje., bo nieraz pomaga w różnych sytuacjach. Co do ostatnich zdań nie odpowiem. bo, nie mogę.
2023-03-26 16:23:28 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 3 lata temu)
Hotel Avion na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet