| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Hotel pracowniczy

Wyburzanie hotelu pracowniczego

Najbliższe obiekty nieistniejące
Biurowiec
54
m
Wrocław
Etablissement "Sängerslust"
300
m
Wrocław
Kętrzyńska 35
345
m
Wrocław
Elewator
348
m
Wrocław
Krzywoustego 110-118
433
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Hotel pracowniczy

Obiekt obecnie nie istnieje
Zlikwidowano: 2018
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Dobre miejsce dla bezdomnych...
2017-01-02 13:32:00 (9 lat temu)
Licho
 
+2 głosów:2
Jest wniosek o PnB na rozbiórkę – „rozbiórka budynków uslugowych i gospodarczych”, inwestor Auto Group Polska I.
2017-08-30 13:05:00 (8 lat temu)
kowal
 
+1 głosów:1
Budynek po nowym roku pewnie zostanie rozebrany. szykowany jest teren. Wycięto drzewa. Stoją koparki i wywrotki. Z tyłu jest jakiś gruz (jechałem samochodem i tyle widziałem).
A inwestor to chyba Volkswagen Centrum Wrocław Brücknera 54. Stały tam ich nowe samochody. Ostatnio wykopują wszystko w koło.
2017-12-30 21:23:59 (8 lat temu)
vigo
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Pewnie już go "okupują".
2017-01-02 20:37:23 (9 lat temu)
Licho
 
do kowal: Napisałem wyżej kto jest inwestorem.
Pozwolenie na wyburzenie mają od 15 listopada, a 31 października złożyli wniosek o PnB „budowa salonu samochodowego z serwisem”.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2017-12-30 22:04:12 (8 lat temu)
Krynio
 
do Licho: Już wyburzają
2018-01-02 14:48:27 (8 lat temu)
jens
 
Fajnie, że też w tamtych rejonach znikają stare budynki. Tamten teren zasługuje bardzo na dopieszczenie ;)
2018-01-02 21:55:03 (8 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do jens: Ten budynek też jest "stary" .. czyżbyś miał go ochotę wpisać na listę przeznaczonych do golenia?
2018-01-02 22:02:36 (8 lat temu)
do esski : Ten to jest starożytny ;)
2018-01-03 09:14:07 (8 lat temu)
Licho
 
… i cieńszy.
2018-01-04 14:20:53 (8 lat temu)
Chyba byłeś po mnie bo widziałem jak busem na ten teren wjechał jakiś gość, poszedł po innego człowieka kawałek dalej i wrócili razem na ten plac. Myślałem że to ochrona ale jeden z nich miał zieloną kamizelkę odblaskową :)
2018-01-06 16:58:48 (8 lat temu)
vigo
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Byłem dokładnie 44 minuty wcześniej. Pan w koparce kończył właśnie pracę. Może w końcu wpadniemy na siebie ;-)
2018-01-06 17:32:12 (8 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do vigo: Podejrzewam że byłeś 16 minut później - w aparacie (jak i na innych zegarkach) mam czas letni. Było blisko - nie dziś to innym razem :)
2018-01-06 17:37:10 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 8 lat temu)
Hotel pracowniczy - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet