| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (2)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Koczowisko Romów
153
m
Wrocław
Irysowa 9
282
m
Wrocław
Irysowa 14
296
m
Wrocław
Przystanek kolejowy Wrocław Poświę...
641
m
Wrocław
Przepust wodny
652
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Irysowa 20

Obiekt obecnie nie istnieje
Zlikwidowano: 2016
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
W tym domu mieszkają psy.
2014-02-19 12:57:58 (12 lat temu)
Nie wiem co one tam robię :) Ale brak jej.
2014-02-19 13:06:10 (12 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2014-02-19 13:08:52 (12 lat temu)
Irysowa jest pod kontrolą przyrody. Za 10 lat pewnie w tych ruinach będą rosły drzewa.
2014-02-19 13:08:54 (12 lat temu)
A Zbigniew się zgodził na taki transfer ?
2014-02-20 22:55:52 (12 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Skwarkson1680: ... i uprawiają caravaning? ;))
2014-02-19 13:01:41 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do YouPiter: A skąd to pytanie? Wszyscy których są tu zdjęcia zgodzili się na taki transfer... a Zbigniew niedawno temu pisał do nas żeby jego zdjęcia śmiało wrzucać...
2014-02-20 23:10:35 (12 lat temu)
pawulon
 
do Neo[EZN]: Ciekawe źródło ;)
2014-02-21 01:05:22 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Piotr, stąd pytanie, że mam mieszane uczucia co do przeglądania dorobku tego użytkownika. Skoro akceptujesz taki pokaz - to ja nie mam więcej pytań. Po prostu, zaniżona jakość własna, albo czyjaś twórczość - no w tym momencie akceptowalna. Przepraszam, jeśli wywołałem burzę i lawinę. Jeśli w porządku - to OK :)
2014-02-22 01:56:11 (12 lat temu)
do pawulon: Aa, już widzę o co chodzi - nie skojarzyłem za pierwszym razem.
BlackSpongegob - na mailu postaram się Tobie wyjaśnić jak wrzucić zdjęcia Zbigniewa szybko i sprawnie na jego konto bo teraz jest małe zamieszanie.
2014-02-21 10:02:53 (12 lat temu)
Ło matko! Jak to się zapadło!
2015-02-21 11:15:57 (11 lat temu)
do Skwarkson1680: Parę lat minęło i dachu nie ma.
2015-02-21 12:01:23 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: Przyczepy też nie.
2015-02-21 13:34:49 (11 lat temu)
Skwarkson1680
 
+2 głosów:2
Budynek nie istnieje, został wyburzony. Zaaktualizowałem status.
2016-04-30 23:16:05 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 10 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet