| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Wnętrza kościoła
Obiekty w okolicy
Tablica pamiątkowa "Ofiary terroru...
7
m
Istebna
Gminny Ośrodek Kultury
10
m
Istebna
Figura Matki Bożej
21
m
Istebna
Kapliczka z Chrystusem
29
m
Istebna
Pomnik Jerzego Kukuczki
36
m
Istebna

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
stoik
 
ktoś się niepotrzebnie przyczepił do definicji :) a jak powiem, że te polichromie to nie polichromie ? powiem Wam taki dinks na szprings. to czym się zachwycamy w Krakowie, mianowicie witrażami i polichromiami w kościołach jest dziełem 19-wiecznych artystów, które w dość udany sposób nawiązuje do gotyku. czy tam weźmiecie dowolny obiekt typu Sukiennic.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-05-14 22:02:40 (rok temu)
Woj11
 
+5 głosów:5
Nie lubię tej kościelnej mody na pseudowitraże, bo moim zdaniem, te szklane malowane nakładki na okna witrażem nie są (ale to moja opinia)
2025-05-14 19:31:44 (rok temu)
stoik
 
jako całkowity amator w tym względzie nie nie wiem jak poznać,czy witraż prawdziwy, czy też nie. myślę że tam gdzie mnie chrzcili są prawdziwe witraże. powojenne ale zawsze. dzieła Wyspiańskiego miałem okazję poznać w Krakowie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-05-14 21:58:57 (rok temu)
JureK
 
do Woj11: Jak byś to nazwał fachowo? To zmienię .Nie napiszę "pseudowitraż"
2025-05-14 19:40:57 (rok temu)
stoik
 
do Woj11: A jak byś to zrobił, żeby było fachowo. Nie można mówić 'nie lubię' bo to kwestia upodobań. Co się komu podoba. Ja pamiętam słowa takiego starego majstra - jak Ci się nie podoba to weź i zrób to lepiej. Hej :) Jak się zapewne domyślacie, do godności Majstra trzeba przebyć, żeby potem pouczać czeladników.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-05-17 15:55:37 (rok temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do JureK: Zostaw to jako witraż.
2025-05-14 19:50:18 (rok temu)
stoik
 
do stoik: A niech nam się Fantom przedstawi. bo tak fantomatycznie się pojawia, Ja mogę przedstawić Wam całą swoją biografię i CV ale uwierzcie że to strasznie nudne. Zresztą wszyscy w Cieszynie mnie znają. Fantom pozostaje fantomem. zjawą. widmem. Chwilami jakbym oglądał produkcje z Marwella. Nie można wyjść bez maski ? Z otwartą twarzą ? Jezu. W tym roku kończę 53 lata. Wyrosłem z kreskówek. iż tu Fantom jest krynicą mądrości. on wie o mnie niemal wszystko, a ja o nim tyle co nic. zapewne dlatego Fantom. i nie zapomnij mi podać numeru telefonu. na inboxie. żart. wiesz co. to tylko wstępna diagnoza. ale nie masz własnego habitatu. wiele wskazuje na brak akceptacji i być może problemy z dzieciństwa. ale spoko jest. inni tez tak mają.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-05-17 16:04:51 (rok temu)
stoik
 
do stoik: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2025-05-17 16:36:47 (rok temu)
stoik
 
do stoik: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2025-05-17 16:40:15 (rok temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia rok temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet