| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - al. Pokoju (Alej míru)
442
Obiekty w okolicy
Krzyż przydrożny
489
m
Boconowice (Bocanovice)
Krzyż przydrożny
631
m
Jabłonków (Jablunkov)
Obóz junacki (czechosłowackich ska...
785
m
Jabłonków (Jablunkov)
Kapliczka św. Antoniego z Padwy
909
m
Jabłonków (Jablunkov)
Krzyż przydrożny
977
m
Jabłonków (Jablunkov)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Opisane " Pohled z okna hovorny"
2019-03-15 20:09:55 (7 lat temu)
Myśle źe to jest wycinka z tego originalu i datowanie trzeba obniźyć na te lata...☺
2023-10-24 08:31:55 (2 lata temu)
Ewqa100
 
+1 głosów:1
do vetinari: Poprawiłam datowanie :) Ale to chyba nie jest wycinek tej fotki. Tutaj jest mniej krzaków i pnączy przed budynkiem sanatorium. Robione pewnie z tego samego miejsca.
2023-10-26 04:01:19 (2 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Juź wiem, niepasowal mi ten budynek dlugością do tego sanatoria w Darkowie, ale jak byl taki opis..i niejest to Darkow, tylko Sanatorium w Jablonkowie ☺
2025-03-13 20:34:53 (rok temu)
gliwicjus
 
+1 głosów:1
do vetinari: Dzięki za poprawienie opisu tego zdjęcia i pozostałych. Nie wiem czym zasugerowałem się pisząc Darków.
2025-03-13 20:45:56 (rok temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do gliwicjus: Aha, myślalem źe to bylo napisane na zdjięciach ☺ Niepasowalo mi to Sanatorium w Darkowie, ale obydwa budynky są wybodowane w modernizmu, więc moźna się pomylić ☺☺☺ waźne źe się znalazlo ☺
2025-03-13 21:08:37 (rok temu)
gliwicjus
 
+1 głosów:1
do vetinari: Te wszystkie zdjęcia to skany z negatywów. Dziękuję za identyfikację!
2025-03-13 21:22:58 (rok temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do gliwicjus: Za malo, od tego tu jestem ☺☺☺ Jestem zdania, źe kaźdy z nas coś wie, więc razem wiemy wszystko ☺☺☺
2025-03-13 21:24:21 (rok temu)
Rzeźba w parku przy Sanatorium, tu jest widok z innej strony
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: zmiana
2025-03-13 20:17:25 (rok temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia rok temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet